ERA, Broker ve Broker Manager’larına TOP GUN ACADEMY eğitimi verdi!

ERA, Broker ve Broker Manager’larına TOP GUN ACADEMY eğitimi verdi!Uluslararası gayrimenkul franchising şirketi ERA Gayrimenkul Türkiye, 26-28 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da ERA TOP GUN ACADEMY Broker Rehberlik Programı’nı yaptı. 


ERA İnternational tarafından gayrimenkul ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek adına gayrimenkul sektöründeki en ileri seviye programlardan biri olan Top Gun Academy Rehberlik eğitimi alan Broker ve Broker Managerlar, Gayrimenkul Danışmanlarını 8 haftalık uygulamalı bir eğitim süreci içinde alarak ERA TOP TEAM ekibini kuracaklar. 

3 gün boyunca İstanbul’da gerçekleştirilen eğitim; 2005 yılından bu yana uluslararası markların master franchiselarına Broker yöneticilik eğitimleri, gayrimenkul satış yönetimi ve Gayrimenkul Danışmanları için rehberlik eğitim programları gerçekleştiren Gayrimenkul Eğitimcisi Konstantinos Bakas tarafından verildi.

ERA, Broker ve Broker Manager’larına TOP GUN ACADEMY eğitimi verdi!

ERA Türkiye yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baygan; ‘’ ERA Gayrimenkul Türkiye sektörde en fazla eğitim ve seminer düzenlemenin yanı sıra hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır. Bu yıl düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerimizden farklı olarak ERA Top Gun Akademy’i gerçekleştirdik. Türkiye’de bu yıl ilk kez gerçekleştirdiğimiz Top Gun Academy’e ‘En İyilerin En İyisi’ sloganıyla yola çıktık. 3 gün boyunca, Gayrimenkul Danışmanlarımızın sahada karşılaşabilecekleri tüm sorunlardan tutun, en hızlı şekilde sonuca varma ve karlılığa ulaşma gibi tüm alanlarda alanında uzman eğitimcilerle teorik eğitimler verdik. Brokerların aldıkları rehberlik eğitimlerinden sonra 8 hafta boyunca bu eğitimleri gayrimenkul danışmanları tarafından pratikle bütünleştirebilecekleri bir uygulamalı eğitim modeli olacak. Teorik bilgileri pratiğe dökerek gerçek hayata karşılarına çıkacak sorunlara soğuk kanlı ve tecrübeli bir şekilde çözüm üretebiliyorlar. 8 hafta boyunca haftada bir gün bu kapsamda çalışmalar yaparak mülk sahiplerinin özel ihtiyaçlarının anlaşılmasına odaklanma, evin ortalama satın alım süresinin nasıl daha kısaltılabileceği ve olabilecek en iyi bütçeleme çalışmaları ile ilgili her bir mülk için yeni pazarlama stratejileri oluşturmak ile ilgili öğrendiklerini sahada uygulama şansı da bulacaklar.” diye açıklama yaptı. 

Baygan, “Eğitime katılan Gayrimenkul Danışmanları, programı başarı ile tamamlayabilmesi için öğrendiklerini başarı ile uygulayabilir hale gelmiş olmaları gerekiyor. Eğitimini tamamlayan ve uygulayabilen katılımcılar “ERA TOP TEAM®” Elit grubuna dahil olmaya hakkı kazanıyorlar ayrıca ERA Top Gun Academy Broker Rehberlik Programı’na kayıt yaptıranlar Temmuz ayında 1,5 gün boyunca sürecek olan Rengin Akkemik ile ‘’Etkili Broker'ın Liderlik Repertuvarı" isimli atölye çalışmasına katılmaya hak kazanıyorlar. Bu eğitim sayesinde ekipleri başarıya ulaştıran liderlik yaklaşımının nasıl olması gerektiğini konuşularak bu konuyu Broker açısından ele alınıp etkili bir liderlik repertuvarının olmazsa olmazları üzerinde durulacak” dedi.