Erden Timur'dan döviz isyanı!

Erden Timur'dan döviz isyanı!Nef'in patronu Erden Timur'un çalışanlarına hitaben yaptığı bir konuşma sosyal medyada gündeme geldi. Erden Timur, 45 saniyelik videoda şirketinin çalışanlarına 'memleketinize sahip çıkın' çağrısında bulundu.


Nef'in patronu Erden Timur'un çalışanlarına hitaben yaptığı bir konuşma sosyal medyada gündeme geldi. Erden Timur, 45 saniyelik videoda şirketinin çalışanlarına 'memleketinize sahip çıkın' çağrısı yaptı. 

Habertürk Business'ta yer alan habere göre NEF'in Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Twitter'da paylaşılan videosunda 'döviz yükseliyor diye sevinenler bile var' derken, "Önemli olan böyle durumda memleketine sahip çıkmak, hepinizden ricam sahip çıkın memleketinize" dedi. 

Timur'un videodaki sözleri şöyle: 
"Candaş ol yandaş ol ne olursan ol, ama bu memleket bizim ve memleketimizi bile bile batırmaya çalışıyoruz. Siyasiler hata yapmıştır, ötekiler öyle yapmıştır... Herkes kendisini ilgilendirir. Biz böyle zor zamanlarda sahip çıkmalıyız. Döviz yükseliyor, işte sevinenler bile oluyor. Hatasının bedelini herkes öder arkadaşlar, önemli olan böyle durumda memleketine sahip çıkmak, hepinizden ricam sahip çıkın memleketinize..."