18 / 08 / 2022

Erka Konsept ve Erka Panorama'da satış oranları yüzde 35'i buldu!

Erka Konsept ve Erka Panorama'da satış oranları yüzde 35'i buldu!

Erka Yapı imzasıyla inşa edilen Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinde yüzde 20 peşin, yüzde 69, 60 ay vade kampanyası devam ediyor. Projelerdeki satış oranı yüzde 35'i buldu.Erka Yapı’nın Kağıthane’de yapımına ve satışına devam ettiği Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinde, lansman ile başlayan; “%20 peşin,%69, 60 ay vade” kampanyası devam ediyor.


Erka Konsept’te;2+1,3+1 konut tipleri yer alırken, fiyatlar 440 bin TL’den başlıyor.  Erka Panorama’da ise 1+1 ve 2+1 konutlarda fiyatlar 362 bin TL’den başlıyor.


3 AYDA %30’U SATILDI

İstanbul merkezi noktalarından Kağıthane’de hayat bulan  Erka Konsept’in %40’ı ve Erka Panorama’nın, %25’i satılırken, bu iki projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.


Erka Yapı’nın Kağıthane’deki kentsel dönüşüm  çalışmalarının ilk adımlarını oluşturan ve %50’ı tamamlanan Erka Konsept ve Erka Panorama Mayıs 2018’de teslim edilecek. Erka Yapı, Kağıthane’de kentsel dönüşüm kapsamında 3 yıl içinde 9 ayrı adada 1400 konut yapacak.

İstanbul’un merkezi yerinde ekonominin can damarı olan büyük finans kuruluşlarının sıralandığı Levent-Büyükdere Caddesi’ne yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Erka Konsept ve Erka Panorama, köprü bağlantı yolları, AVM’ler, eğitim kurumları ve hastanelere yakın konumuyla fark yaratıyor.


Fitness center,teras cafe,çocuk oyun parkı,Lobby, 7/24 güvenlik ve çocuk oyun parkı Erka Konsept ve Erka Panorama’nın  ayrıcalıkları arasında yer alıyor.Web: www.erkakonsept.com


Haber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı


Erka Yapı'nın Kağıthane'de yapımına ve satışına devam ettiği Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinde, lansman ile başlayan "Yüzde 20 peşin, yüzde 69,60 ay vade' kampanyası devam ediyor. Erka Konsept'te 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alırken fiyatlar 440 bin TL'den başlıyor. Erka Panorama'da ise 1+1 ve 2+1 konutlarda 362 bin TL'den başlayan fiyatlar var. Erka Konsept'in yüzde 40'ı ve Erka Panorama'nın yüzde 25'i satılırken, bu iki projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. 


Ekonomist