Çukurova Balkon

Esenyurt Saylan İnşaat mağdurları yarın eylem yapacak!

Esenyurt Saylan İnşaat mağdurları yarın eylem yapacak! Esenyurt Saylan İnşaat mağdurları yarın eylem yapacak!

Tac Mahal Prestij, Vera Vizyon ve Tac Mahal projelerinin mağdurları kendilerinden 30 milyon TL'ye yakın para toplandığını ve ortada projelerin olmadığını söyledi. Mağdurlar yarın saat 13:00'te eylem yapacak.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Esenyurt'ta hayata geçirilmesi planlanan Vera Vizyon, Tac Mahal ve Tac Mahal Prestij  projelerinin mağdurları yarın saat 13:00'te eylem yapacak. 


Aralarında İETT ve İSKİ çalışanlarının yanı sıra pilotların da bulunduğu 837 mağdur henüz inşaatlarına bile başlanmayan projelerinin kendilerine teslim edilmesini istiyor.


Yarın Haramidere Carrefour'un altındaki arsada eylem yapacak olan Saylan İnşaat mağdurları daha önce de Esenyurt Belediyesi önünde bir eylem gerçekleştirmişti.


Tac Mahal Prestij 2014'te teslim edilecekti

Kamu kuruluşlarında çalışan vatandaşlara satılan Tac Mahal Prestij projesindeki daire sayısı 737 olarak belirlenmişti.  1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinin yer alacağı ve 2014'te sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin inşaatı henüz başlamadı.


Pilotlar da mağdur

800 daireden 303 tanesinin pilotlara satıldığı Vera Vizyon projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri yer alıyor. Projenin 2014 yılında teslim edilmesi planlanıyordu.


30 milyonluk vurgun

Tac Mahal Prestij, Vera Vizyon ve Tac Mahal projelerinin mağdurları kendilerinden 30 milyon TL'ye yakın para toplandığını ve projelerin ortada olmadığını söyledi.Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com