29 / 01 / 2023

Euro adım adım 20 lira! 1 Euro'nuz bile olsa hemen bakın! İşte Euro'da son durum 13 Eylül 2022

Euro adım adım 20 lira! 1 Euro'nuz bile olsa hemen bakın! İşte Euro'da son durum 13 Eylül 2022

Euro yatırımcıları vatandaşlar, Euro'daki son durumu merak etmekte. Peki kaç lira oldu? Euro yükseldi mi? 1 Euro ne kadar oldu? İşte merak edilen soruların yanıtları...Avrupa Merkez Bankası geçtiğimiz perşembe günü saat 15.15'te merak ile beklenen faiz kararını açıklamasından sonra Euro, diğer para birimleri karşısında değer kazandı. Söz konusu kararın ardından açıklama yapan Avrupa Merkez Bankası Başkanı Lagarde, enflasyonda yakın bir zaman içerisinde artış beklediklerini bu sebep ile önden faiz artışlarının bir şekilde devam edeceğini açıkladı. Söz konusu bu kritik değerlendirme ise euronun seyrinin yukarı olacağının sinyallerini de kayıtlara geçirdi. 

Enflasyon oranlarını düşürme konusunda kararlı bir yapıda olan Avrupa Merkez Bankası Başkanı Lagarde, faiz artışlarının devamının geleceğini dile getirdi. Yapılan bu konuşmalar ve gelişmelerin ardından euro kurunda da artışı sağlanmış oldu.

Peki Euro kaç lira oldu? Euro yükseldi mi? 1 Euro ne kadar oldu? İşte merak edilen tüm soruların yanıtları...

Euro adım adım 20 lira! 1 Euro nuz bile olsa hemen bakın! İşte Euro da son durum 13 Eylül 2022
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön