16 / 08 / 2022

Euro resmen rakip tanımıyor! Hız kesmeden yükselen euro liderliğe koşuyor! Euro/TL'de son durum...

Euro resmen rakip tanımıyor! Hız kesmeden yükselen euro liderliğe koşuyor! Euro/TL'de son durum...

Euro/TL bugün yüzde 1,08 yükselişe geçti Piyasalarda bugün sakin bir seyir varken euro yükselmeye devam etti. Peki euro/TL ne kadar oldu? Euro kuru bugün kaç lira? İşte son dakika euro kuru 31 Mayıs 2022...Bugün piyasalarda, döviz kurları yakından takip edildi. Ekonominin gündeminde bugün dolar ve euro vardı. Dolarda sakin bir yükseliş hakimken euro tarafafın yükseliş hız kesemden devam etti. 

Euro resmen rakip tanımıyor! Hız kesmeden yükselen euro liderliğe koşuyor! Euro/TL de son durum...

Tüm gözler bu cuma yapılacak olan ABD tarım dışı istihdam verilerine çevrildi. Açıklanacak olan verilerin piyasalar üzerinde etkili olacağı söyleniyor.

Peki euro bugün kaç lira oldu? Euro ne kadar? İşte son dakika euro kuru 31 Mayıs 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.