16 / 08 / 2022

Euro 18 lirayı aştı geliyor! Elinde euro olanlar gözlerine inanamıyor! Euro/TL'de son dakika 9 Haziran 2022!

Euro 18 lirayı aştı geliyor! Elinde euro olanlar gözlerine inanamıyor! Euro/TL'de son dakika 9 Haziran 2022!

Euro/TL 18 lirayı aştı yükselmeye devam ediyor. Elinde euro olanlar sabahın erken saatlerinden itibaren euro kurunun kaç TL olduğunu araştırıyor. Euro/TL bugün ne kadar? 1 Euro kaç TL oldu? soruları en çok merak edineler arasında yer alıyor. İşte Euro/TL'de son dakika....Şerife Aydın

Büyük ve küçük ölçekli yatırımcılar tarafından merakla takip edilen euro/TL haftanın dördüncü işlem gününe yükselişle başladı. Euro/TL 9 Haziran gününde yüzde 2,82 değer kazandı ve yukarı yönlü hareketine devam ediyor.

Öte yandan elinde euro olanlar euronun yükselecek mi, düşecek mi? Euro ne olur? sorularını da araştırıyor. Dünya genelindeki diplomatik gelişmeler, enfasyon verileri ve faiz kararları döviz kurları üzerinde etkili olmaya devam ediyor.

Peki euro/TL bugün ne kadar oldu? Euro/TL kaç TL? İşte euro/TL'de son dakika 9 Haziran 2022...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.