03 / 07 / 2022

Euro/TL atağa geçmeye hazırlanıyor! Euroda fırtına öncesi sessizlik...

Euro/TL atağa geçmeye hazırlanıyor! Euroda fırtına öncesi sessizlik...

Euro/TL son günlerde gizli gizli yükselişlerine devam ediyor. Dolar kuru diğer para birimleri karşısında değerlenirken euro/TL'de yukarı yönlü hareketini sürdürüyor. Peki euro ne zaman atak ayacak? Euro ne zaman yükselecek? Euro/TL ne olacak?Amerika Merkez Bankası faiz kararı sonrasında güçlenmeye başlayan dolar kuru, euroyu arkasında bıraktı. Dolar kurundaki yükselişin ardından Avrupa Merkez Bankası Temmuz ayında faiz arttırıma gidecek.

 Euro/TL atağa geçmeye hazırlanıyor! Euroda fırtına öncesi sessizlik...

Avrupa Merkez Bankası'nın faiz artışından sonra euro/TL hızla yükselişe geçecek. Tüm gözler şimdi Avrupa Merkez Bankası kararına çevrildi.

Peki euro bugün kaç lira oldu? Euro kuru ne kadar 16 Mayıs 2022? Euro kurunda son dakika gelişmeler...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.