Evora İstanbul dükkan fiyat!

Evora İstanbul dükkan fiyat!

Firma: Teknik Yapı

Proje: Evora İstanbul

İçerisinde yer alan dükkanlar, orta öğretim binası, poliklinik ve ofislerin açık artırma ile satışa sunulduğu Evora İstanbul dükkan fiyat bilgileri kapsamında fiyatlar 123 bin TL'den başlayarak değişiyor...İçerisinde  4 bin 303 adet daire ve 77 adet ticari birim bulunan Evora İstanbul dükkan fiyat listesi dükkanların tipi ve konumuna göre değişiklik gösteriyor. 


Tuzla  Evora İstanbul  Cadde'nin sosyal imkanları içerisinde; sauna, fitness center, yüzme havuzu, oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve buhar odası yer alıyor.


İhalesi Emlak Konut GYO tarafından gerçekleştirilecek olan Evora İstanbul dükkan fiyat bilgilerine geçmeden önce projenin diğer detaylarına değinelim.. 


Evora İstanbul dükkan fiyat!


Evora İstanbul Cadde'de yer alan 3 bin 371 metrekare ortaöğretim okulu 10 milyon 500 bin TL muhammen bedeli ile ve 3 milyon 820 bin 32 metrekare poliklinik 17 milyon TL muhammen bedel ile satışa sunuluyor.


28 Ağustos 2014 Perşembe günü saat 15.00'da ihalesi yapılacak olan Evora İstanbul dükkan fiyat listesine göre başlangıç fiyatı 123 bin TL olarak belirlendi. 


Telefon: 0216 392 41 00

Web Adresi: www.evoraistanbul.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor