Teknik Yapı Evora İstanbul dükkan!

Teknik Yapı Evora İstanbul dükkan!

Firma: Teknik Yapı

Proje: Evora İstanbul

Toplam 111.6 milyon TL muhammen bedele sahip olan Teknik Yapı Evora İstanbul dükkan ihalesi kapsamında 77 adet ticari birim satışa sunuluyor. Projede satışa sunulan orta öğretim okulunun fiyatı 10 milyon 500 bin TL...İçerisinde yer alan 3 bin 371 metrekare orta öğretim okulunun muhammen bedelinin 10 milyon 500 bin TL olarak belirlendiği Teknik Yapı  Evora İstanbul  dükkan ihalesi Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü'nde gerçekleşecek. 


Toplam 111.6 milyon TL muhammen bedele sahip olan Tuzla Evora İstanbul'da; sauna, fitness center, yüzme havuzu, oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve buhar odası bulunuyor. 


Teknik Yapı Evora İstanbul dükkan fiyatları 123 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projede bulunan 3 milyon 820 bin 32 metrekare poliklinik 17 milyon TL muhammen bedel ile satılıyor. 


Teknik Yapı Evora İstanbul dükkan!


İçerisinde bulunan dükkanlar, orta öğretim binası, poliklinik ve ofislerin açık artırma ile satışa sunulduğu Evora İstanbul,  Teknik Yapı  imzasıyla konumlanıyor. 


28 Ağustos Perşembe günü saat 15.00'da yapılacak olan Teknik Yapı Evora İstanbul dükkan ihalesi Emlak Konut GYO tarafından yapılıyor. 


Evora İstanbul Teknik Yapı iletişim

Telefon: 0216 392 41 00

Web Adresi: www.evoraistanbul.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor