03 / 07 / 2022

Fatih Küpoğlu kimdir?

Fatih Küpoğlu kimdir?

Mimar Fatih Küpoğlu kimdir? Mimar Fatih Küpoğlu, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Fatih Küpoğlu, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Fatih Küpoğlu...Fatih Küpoğlu kimdir?

1985 yılında İnebolu'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İnebolu'da tamamladıktan sonra eğitimine Kastamonu'da devam ederek Kastamonu Abdurrahmanpaşa lisesinden 2003 yılında mezun oldu. 


Konya Selçuk üniversitesi mimarlık bölümünü kazanarak mimarlık eğitimine başladı. 


2007 yılında mezun olduktan sonra, Konya Aksaray Gaziantep ve İstanbul'da birçok restorasyon projesi çalışmalarında bulundu. Daha sonra meslek hayatına İstanbul'da devam etme kararı aldı. 


2007 yılında çalışmaya başladığı AE Mimarlık ofisine 2012 yılında ortak oldu.


AE Mimarlık..

1991 yılında Mimar Ahmet ERKURTOĞLU tarafından İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Özel ve kamusal tüm mimari gereksinimleri mimari gereklilikler çerçevesinde karşılamaktadır.


Esnek ve işlevsel mimari çözümlerin sürdürülebilir çerçevede inşasının yaratıcı mekanlarla insan hayatına değer kattığına inanmaktadır. Bu çerçevede yapı sektörüne yüksek kalitede mimari hizmet sunmaktadır. İşverenlerine ve dostalarına teknoloji ve sanatı, form ve fonksiyoniliteyi optimum düzeyde sunmaktadır. 


AE Mimarlık yüksek kaliteli projelendirmeleri mühendislikle birlikte komple proje olarak konsepten uygulamaya işverenlerine sunmaktadır. Referanslarında konutlar, iş merkezleri, rezidanslar, hastaneler, alış veriş merkezleri, oteller, spor tesisleri, dini tesisler ve huzur evleri gibi farklı fonksiyonlarda çözümler yer almaktadır.


İletişim bilgileri:

İÇERENKÖY MH.

ESKİ ÜSKÜDAR YOLU CD.

BODUR İŞ MERKEZİ No:8 K:6 D:26

ATAŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE


T: 0 (216) 574 38 81

E: [email protected]