Fera Life Kartal Projesi'nin yüzde 70'i satıldı!

Fera Life Kartal Projesi'nin yüzde 70'i satıldı!

Aralık ayında hayata geçmesi planlanan Fera Life Kartal projesi yeni yaşam alanlarının yanı sıra açık AVM mantığında yeni bir çarşıya da yer veriyor.
Fera Grup’un Kartal Uğur Mumcu’da inşa ettiği Fera Life Kartal projesi yeni yaşam alanlarının yanı sıra açık AVM mantığında yeni bir çarşıya da yer veriyor. 7 bin metrekarelik ticari bölümün Aralık ayında hayata geçmesi planlanıyor.


İstanbul’un gayrimenkulde çekim merkezlerinden olan Kartal, Fera Grup ile birlikte yeni bir açık alışveriş merkezine kavuşuyor. Kartal’ın en değerli lokasyonlarının başında gelen Uğur Mumcu Mahallesi’nde yükselen Fera Life Kartal projesi, yeni yaşam alanlarının yanı sıra 7 bin metrekareyi bulan yeni bir açık AVM’ye de yer veriyor. Fera Grup, kaba inşaatı biten projedeki ticari alanları bu yıl Aralık ayında faaliyete geçirmeyi planlıyor.


Konutların Yüzde 70’i Satıldı


94 konut ve 32 adet ticari birimden oluşan ve 25 bin metrekare inşaat alanına sahip projede inşaat Temmuz 2015’de başladı. Nisan 2017 tarihinde teslim edilecek olan Fera Life Kartal projesinde konutların yüzde 70’i de sahiplerini buldu. Satışı devam eden konutların metrekare fiyatları 4 bin 500 TL ile 5 bin 500 TL aralığında değişiyor. Projenin ticari birimlerindeki satış ve kiralamalara da başlandı.


AVM Erken Teslim Edilecek


Fera Grup Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Yedikardeş, resmi taahhüt olarak Nisan 2017 tarihinde teslim edilecek olan projede, ticari birimlere olan yoğun ilgiden dolayı AVM kısmının erken teslim edileceğini söyledi. AVM’nin Aralık ayında faaliyete geçirileceğini anlatan Emrullah Yedikardeş “Uğur Mumcu’da böyle bir çarşı gerçek bir ihtiyaç. Bu nedenle pek çok önemli marka kiralamak için firmamızla temas halinde” dedi.


Bankalar Şube Açma Hazırlığında


Fera Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül de markaların ilgisinden dolayı, kimi bankaların çarşıda şube açmak için görüşmelerde bulunduğunu ifade etti.

 

Mehmet Gül “Çarşının bölgeye ticari canlılık getireceğine inanıyoruz. Bu canlılıktan pay almak isteyen bankalar için Fera Life Kartal iyi bir fırsat olacak” dedi. 


Kartal Ulaşımda Avantajlı Bölge 


Fera Grup’un ilk projesi için tercih ettiği Kartal, Metro ve Adalet Sarayı’nın hizmete girmesiyle önemli bir çekim noktası haline geldi. İlçede sanayi alanları ve eski siteler yerini markalı konut ve ofis projelerine bırakıyor. D100 ve TEM otoyolları, Sabiha Gökçen Havalimanı,  Marmaray  ve hızlı trenin getirdiği ulaşım avantajı bölgenin gayrimenkulde iyi bir alternatif olmasını sağlıyor.


Geniş Teras Keyfi Sunan Proje


Adalar manzaralı ilçenin en hareketli bölgesi olan Uğur Mumcu Mahallesi’nde yükselen Fera Life Kartal, ailelere ideal yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirildi.  Bu nedenle bünyesinde 2+1 ve 3+1 tipi konutlara yer veren projede, 24 adet 3+1 tipi konut, 70 adet 2+1 tipi konut bulunuyor. İki bloktan oluşan projede konut büyüklükleri 92 metrekare ile 159 metrekare arasında değişiyor. Konutların bazılarında 26 metrekare ile 57 metrekare arasında teraslar da bulunuyor.


Fera Life Kartal’da Ramazan Fırsatı İçin Son Günler


Peyzaj alanı, fitness salonu, açık yüzme havuzu, her daire için 3 metrekare depo, kapalı otoparkta 3+1 daireler için 2 araç, 2+1 daireler için 1 araç park etme alanı sunan projede Ramazan ayına özel sunulan ödeme fırsatları bayramda sona eriyor.  Peşin veya banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim veya yüzde 50’si peşin ödemelerde kalanına vade farksız 8 taksit imkanı için Bayramın son gününe kadar fırsat bulunuyor.


www.feralife.com

0532 592 91 01