21 / 03 / 2023

Ferit Şahenk, Londra’da Rüya’nın ikinci şubesini açıyor!

Ferit Şahenk, Londra’da Rüya’nın ikinci şubesini açıyor!

Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk, Rüya’nın ikinci şubesini Londra'da Mayfair bölgesinde açmak için gün sayıyor.Para Dergisi'nde yer alan habere göre; Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk, son yıllarda yeme, içme ve eğlence sektörüne dönük yatırımlarıyla öne çıkıyor. D-Dream çatısı altında dünyaca ünlü bir çok restoranı, mekanı Türkiye'ye getirdi.

 

Bunlar, Vogue, Anjelique, Zuma, Nusr-Et, Borsa, Emporio&Armani Ristorante, Carlotta, Coya, Gina, Çubuklu 29, Delimonti, Fenix, Go Meso, Go Mongo, Günaydın, Kebapçı, Kitchenette, Kiva, Lacivert, Marinette Cafe, Masa, Mezzaluna, Ablix, Parle, Raika, Roka, Sait, Tom Kitchen ve Usta gibi ünlü mekanlar.


Şahenk bir taraftan dünyaca ünlü restoranları, mekanları Türkiye'ye getirirken bir taraftan da kendisinin kurduğu ve satın aldığı markaları dünyaya açıyor. Nusr-Et'i Dubai, Miami, New York gibi şehirlere götürdü. Rüya ismiyle yeni bir zincir de oluşturmuştu. Rüya, Anadolu mutfağını dünyaya açan bir konseptle hizmet veriyor, ilk restoran Dubai'de açılmıştı. Dubai'de başarılı olursa başka ülkelerde de açılacaktı. Bununla ilgili yeni gelişmeler var. Rüya'nın ikinci şubesinin Londra'da açılacağı konuşuluyordu, işte bu gerçek olmuş. Londra'da Mayfair bölgesinde kapılarını açmak için gün sayıyormuş. En geç Mart başında hizmet vermeye başlayacakmış. Londra'ya yolu düşenlere duyurulur...

 
Geri Dön