Çukurova Balkon

Fi Yapı mağdurlarından TMSF binası önünde eylem!

Fi Yapı mağdurlarından TMSF binası önünde eylem! Fi Yapı mağdurlarından TMSF binası önünde eylem!

Sıcak bir yuva hayali kurarak aldıkları evlerine kavuşamayan Fi Yapı mağdurları Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Şişli binası önünde eylem yaptı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Fi Yapı’ya ait Fi Side projesinin yarım kalması nedeniyle mağdur olan vatandaşlar geçtiğimiz günlerde başladığı eylemlerini sürdürüyor. 

Konut mağduru sayısının 30 bine ulaştığı Esenyurt'taki Fi Side projesinin tamamlanmaması nedeniyle mağdur olan vatandaşlar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Şişli binası önünde eylem yaptı.

Fi Yapı’ya ait Fi Side projesi 2009 yılında satışa çıktı. Toplam 3 bin 200 konutun bulunduğu projenin 2012 Haziran'da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyordu. Projedeki bir bloğun inşaatının hiç başlamadığını, diğer blokların inşaatının ise yarım kaldığını söyleyen Fi Side seslerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a duyurmak istiyor. 

Sıcak bir yuva hayali kurarak aldıkları evlerine kavuşamayan Fi Side mağdurları ağır provokasyona ve hak gaspına rağmen sağduyudan kopmama kararı aldı.

Fi Yapı patronu Fikret İnan ve dönemin belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’nun ortaklaşa güvence, teminat, referans verdiği, iddialı, süslü reklam kampanyaları ile kandırıldıklarını iddia eden mağdurlar bir an önce evlerine kavuşmak istiyor.

Tüketici Mahkemesi'nin kararı: Ev bitmediyse para faiziyle iade!

Innovia 4 mağdurları Saraçhane Parkı'nda toplandı!

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com