Çukurova Balkon

Fikret Orman: Vodafone Arena çok pahalı bir stat!

Fikret Orman: Vodafone Arena çok pahalı bir stat! Fikret Orman: Vodafone Arena çok pahalı bir stat!

Fikret Orman önlerinde 11 karşılaşma olduğunu söyledi. Beşiktaş Başkanı, "Şampiyonluğu Arena'da kutlayacağız. Bu nedenle hepimizde çok büyük bir heyecan var" ifadesini kullandı


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman taraftarı umutlandıracak açıklamalar yaptı. Şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak konuşan Orman, "İlk yarıda Fenerbahçe maçını biz kazandık. İkinci yarıda ise onlar sahadan üç puanla ayrıldı. Daha önümüzdeki 11 karşılaşma var. Bu köprünün altından çok sular akar. Beşiktaş şampiyonluğa ulaşsın da stada nasıl dönerse dönsün. Bizim birinci hedefimiz şampiyon olmak. Biz Vodafone Arena'yı seyirciyle bütünleşsin diye yaptık. Şu anda bitme arifesinde. Benim şahsi fikrim, takım bir an önce buraya dönmeli ve şampiyonluğu burada yaşamalıyız" dedi. Vodafone Arena'nın inşaatına değinen Fikret Orman, "Bu stat çok pahalı bir stat. Yerinin maliyeti hariç, harcamalar olarak da pahalı. Akıllı stat olması da ekstra bir maliyet getirdi" ifadesini kullandı.


ARENA BİZE 50-60 YIL HİZMET EDECEK

Sadece çim sistemine normal bir stat çiminin 5-6 katı para harcadıklarını belirten Orman, "Çim konusunda bizimkine eşit ya da üstünde bir stat yok. Çatı sistemi dünyanın en lüksek sistemlerinden birisi. Çatıya 18-19 milyon Euro civarında para harcadık. Ancak her şeye değecek. Çünkü Vodafone Arena önümüzdeki 50-60 yıl bize hizmet edecek" diye konuştu. Bu arada Konyaspor ile İstanbul'da oynadıkları kupa maçını unutmadıklarını vurgulayan Orman, "Konya maçını zaten burada kaybetmiştik. Tolga Özkalfa maçı hediye etti. Bu nedenle elendik" dedi.


Vodafone Arena 5 Nisan'da açılıyor!Takvim