Filli Boya'dan yeni Instagram kampanyası!

 Filli Boya'dan yeni Instagram kampanyası! Filli Boya'dan yeni Instagram kampanyası!

Hayatı resmederken bazen bir şey söylemek gerekmez. “O an” anlatır her şeyi. İşte o anlar için Filli Boya yepyeni bir Instagram kampanyasıyla karşınızdaFilli Boya’nın Facebook takipçileri hayatın renklerini Instagram’da resmediyor.  13 Şubat’ta başlayıp 11 Mart’a kadar sürecek olan Instagram kampanyasıyla Filli Boya, kullanıcıların dilediği fotoğrafları Instagram da çekip paylaşabileceği bir interaktif uygulama sunuyor.  www.facebook.com/filliboya  adresinden kayıt olan kullanıcılar yarışmada verilecek #hayatınrenkleri ve #filliboya etiketleri ile fotoğrafını yükleyerek yarışmaya katılabiliyor.


Kampanyanın sonunda fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven, fotoğraf sanatçısı Mehmet Kırali, Filli Boya Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Selda Uzun, Base iletişim Kurucu Ortağı Banu Erdi’den oluşan jüri, gelen fotoğraflar arasından değerlendirme kriterlerine göre 6 kişi belirleyecek. Sonra bu 6 kişi arasından bir kişi iPhone 5, 5 kişi ise Filli Boya’dan 7,5 litrelik AlpinaSilan boya kazanacak.


Farklı projelerle takipçilerine sosyal medya üzerinden yepyeni fırsatlar sunmaya devam edecek olan Filli Boya’yı takip etmek için: www.facebook.com/filliboya