10 / 08 / 2022

Fiyatlar Patladı: Binance'den 2 Yeni Altcoin!

Fiyatlar Patladı: Binance'den 2 Yeni Altcoin!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa, Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X'i (IMX) platformuna ekleyeceğini duyurdu. Kripto para birimlerinin fiyatı, listeleme haberiyle aniden yükseldi.Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa, Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X'i (IMX) platformuna ekleyeceğini duyurdu. Kripto para birimlerinin fiyatı, listeleme haberiyle aniden yükseldi.

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamalarda bulundu:

Kriptokoin'de yer alan habere göre; ''Binance, Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX)’ı listeleyecek ve 10.01.2022 tarihinde ACH/BTC, ACH/BUSD, ACH/USDT, IMX/BTC, IMX/BUSD ve IMX/USDT isimli ticaret çiftleri için alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ACH ve IMX’i borsaya yatırmaya başlayabilir. ACH ve IMX için para çekme işlemleri 11.01.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. ACH ve IMX Listeleme Ücreti: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Desteğiniz için teşekkürler!

Kripto paraların fiyatı, listeleme haberiyle aniden yükseldi. Alchemy Pay (ACH) yüzde 45’ten fazla arttı. Immutable X (IMX) fiyatı ise yüzde 15’ten fazla artış gördü.''

Fiyatlar Patladı: Binance den 2 Yeni Altcoin!

Alchemy Pay (ACH) nedir?

Alchemy Pay, Satış Noktasındaki perakende işlemlere ve eşler arası havalelere odaklanan bir ödeme sistemidir. Kullanıcılar geleneksel ödeme sistemlerinde fiat, sabit paralar ve diğer kripto para birimlerinde ödeme yapabilir. ACH, platformun hizmet simgesidir ve platformun benimsenmesini ve kripto para birimleri aracılığıyla ödemeleri teşvik etmek için kullanılır. Platform ayrıca ACH tokenlerinin stake edilmesini de destekler.

Fiyatlar Patladı: Binance den 2 Yeni Altcoin!

Immutable X (IMX) nedir?

Immutable X, Ethereum’da değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için bir L2 ölçeklendirme çözümüdür. IMX, protokol geliri almak için stake edilebilen yerel yönetim tokenidir.

Binance 2021'de 20 milyar dolar gelir elde etti!

Türkiye'de kripto varlık platformlarına yönelik ilk ceza kesildi!

Binance genel merkez kurmak için çalışmalara başladı!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.