25 / 05 / 2022

Folkart Nefes İstanbul sahiplerini bekliyor!

Folkart Nefes İstanbul sahiplerini bekliyor!

İzmir'de hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Folkart, geçtiğimiz günlerde Folkart Nefes projesini satışa sunmuştu. Büyükçekmece'de hayata geçirilen proje yeni sahiplerini bekliyor. İzmir’de sayısız proje hayata geçiren Folkart Yapı, Folkart Nefes İstanbul’ projesiyle İstanbul'a geçtiğimiz günlerde adım attı. 

Şu sıralar satışta olan Folkart Nefes İstanbul projesinin yüzde 80'inini yeşil alanlar oluşturuyor. Projede 3+1'den 6+1'e kadar değişen özelliklerde geniş bahçeli, özel havuzlu ve müstakil yaşama uygun villalar bulunuyor. Projede toplam 96 villa bulunuyor. 

Folkart Nefes İstanbul sahiplerini bekliyor!

Yeni müstakil yaşam 

97 bin 500 metrekare büyüklükte yeşil alanın bulunduğu proje , şehrin kalabalığından uzak ancak merkezi bir konumda hayata geçiriliyor. Folkart Nefes İstanbul projesi Büyükçekmece'de inşa ediliyor.  Nefes alan bir yaşamın merkezi olarak adlandırılan proje, 123 bin metrekare büyüklüğe sahip bir arsada yükseliyor. İstanbul'un doğasının ilham verdiği Folkart Nefes İstanbul, sürdürülebilir ve lüks bir mimarinin bulunduğu yüksek estetik çizgigi ve bütün yaşam öğelerini buluşturan müstakil villalarıyla ön plana çıkıyor. Folkart Nefes İstanbul projesinde yer alan 3+1 tek kat villalar Aqua Marin, 3+1 dubleks villalar Azur, 4+1 tek kat villalar Safir, 6+1 dubleks villalar Royal şeklinde adlandırıldı.

Her villa için 2 araçlık özel otopark alanının bulunduğu projede, çok amaçlı salon, sauna, buhar odası, fitness, kapalı ve açık yüzme havuzu, çok amaçlı oda-pilates, açık spor alanları ve kafe gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. 

Folkart Nefes İstanbul satışta!

https://folkart.com.tr/folkart-nefes-istanbul

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com