Fuaye Çarşı'nın 2 bin metrekarelik alanı Migros'un!

Fuaye Çarşı'nın 2 bin metrekarelik alanı Migros'un! Fuaye Çarşı'nın 2 bin metrekarelik alanı Migros'un!

Firma: Yılmaz İnşaat

Proje: Fuaye Çarşı

Bölgenin merkezi haline gelecek projenin çarşısında da kiralamalar devam ederken zincir mağaza devi Migros yerini aldıİstanbul, Anadolu Yakası’nın en gözde yerleşim alanlarından Süreyyapaşa’nın son parselinde,  Yılmaz İnşaat  tarafından hayata geçirilen Fuaye projesinde inşa çalışmaları hızla ilerliyor.


30.000’e yakın insanın yaşayacağı Süreyyapaşa bölgesinin tek çarşısı olma özelliğindeki Fuaye Çarşı’nın mağazalarında kiralamalar devam ediyor.


Fuaye Çarşı’nın, planlı bir şekilde gelişen Süreyyapaşa bölgesinin merkezinde ve tek çarşısı olması mağazalara ilgiyi artırıyor.


55 bağımsız bölümden oluşan  Fuaye Çarşı  12 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip. Toplam kiralanabilir alanı 7.200 metrekare olan çarşıda yer alacak zincir market markası ise 2.000 metrekare kullanım alanıyla 3M MİGROS oldu.


Fuaye Çarşı'da, geniş bir meydan ve meydanın çevresinde kafeler ve lokantalar yer alıyor. Kapalı alanlar ile açık ortak alanlar optimum düzeyde tutuluyor. Bölgenin ana çekim merkezi olacak Fuaye Çarşı’da tüketicilerin ihtiyacına cevap verecek farklı sektörlerde mağazalara yer veriliyor. Restoran, cafe, pastane, eczane, müzik-kitap, beyaz eşya, ayakkabı, tekstil, dekorasyon, cep telefonu, kuyumcu gibi birçok ihtiyaca cevap verecek mağazaların yanında kuaför, kuru temizleme, lostra salonu, seyahat acentesi gibi servis sektöründen mağazalar da çarşıda yer alacak. Ayrıca çocuk eğlence salonu, macera golfü gibi farklı aktivitelerin de bulunacağı Fuaye Çarşı bölgenin çekim merkezi haline gelecek.


Bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermesi hedeflenen Fuaye Çarşı’nın mağazaları 2013 yaz ayları itibariyle hizmet vermeye başlayacak.


 444 22 83

http://www.fuaye.com.tr


projeye sor