Galatasaray'ın sponsoru Dumankaya!

Galatasaray'ın sponsoru Dumankaya! Galatasaray'ın sponsoru Dumankaya!

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Ziraat Kupası maçlarında giyeceği forma göğüs sponsoru Dumankaya İnşaat oldu. Galatasaray, 3 yılda toplam 30 milyon lira kazanacak.Galatasaray, Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Ziraat Kupası maçlarında giyeceği forma göğüs sponsoru Dumankaya İnşaat oldu.


Türk Telekom Arena Stadı'nda düzenlenen basın toplantısı ve imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ile Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya katıldı. 


Galatasaray Kulübü ile Dumankaya İnşaat arasında yapılan anlaşmaya göre sarı kırmızılı takım, Süper Lig ve Türkiye Kupasfnda oynayacağı maçlarda Dumankaya logolu formalarla sahalarda yer alacak.Galatasaray'ın Eskişehirspor ile karşılaştığı maçla başlayan işbirliği, 20152016 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca, yani 2017-2018 sezonunun sonuna kadar devam edecek. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupasında yapacağı iç saha ve deplasman maçlarında formasının önünde Dumankaya logosu bulunan formaları giyecek. Galatasaray, yapılan anlaşma çerçevesinde 3 yılda toplam 30 milyon Türk Lirası tutarında bir gelir elde edecek. 


ÖZBEK: "GALATASARAY İLKLERİN TAKIMI"


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarıkırmızılı takımın T ürk futbolunda ilklerin ve enlerin takımı olduğunu belirterek, "En çok şampiyon olan, en çok kupa kazanan takım. 

Uluslararası arenada UEFA Kupası ve Süper Kupa'nın sahibi. Bu başarıları köklü geçmişinden gelen eşsiz birikimi sayesinde elde etti. Üzerine inşa edildiği sağlam temellerin değerini hep bildi, onlara sahip çıktı. 


Bugün de burada gelecek adına Dumankaya İnşaat ile yeni bir temele birlikte harç koyuyoruz. Bu işbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını, bizleri yeni başarılara taşımasını diliyorum" dedi. 


DUMANKAYA: "GALATASARAY'A EN DÜZEYDE KATKIDA BULUNMAYI HEDEFLİYORUZ"


Hem gönülden sevdiği spor kulübüne hem de Türk futboluna katkıda bulunmak için sponsorluk anlaşmasına imza attıklarını belirten Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, "Umarım her iki taraf için de hayırlı olur. Sektörümüzün önde gelen markalarından biri olarak, futbol camiasının öncü markası Galatasaray ile dinamik yapımıza uyum sağlayan önemli bir anlaşmaya imza attık. Biz, sporun bireysel ve toplumsal gelişime büyük katkısı olduğuna yürekten inanıyoruz. Bu anlaşma ile sporun gelişimine destek verirken, stratejik ortağımız Galatasaray'a da en üst düzeyde katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Desteklemekten gurur duyduğumuz bir takım olan Galatasaray'ın hem Türkiye'de hem de uluslararası platformda başarılarını arttırarak devam etmesini diliyoruz. Dumankaya İnşaat olarak bu süreçte katkıları ve iş birliklerinden dolayı Galatasaray Kulübü'ne teşekkürü bir borç biliyorum" şeklinde konuştu.


Erciş Gazetesi