29 / 11 / 2022

Garanti Mortgage ile ev konut alanlara Bonus'tan ev hediyesi!

Garanti Mortgage ile ev konut alanlara Bonus'tan ev hediyesi!

Garanti Mortgage'dan minimum 50 bin lira konut kredisi kullananlara Bonus'tan ev hediyesi. Garanti Mortgage Genel Müdürü Atay, "Önümüzdeki dönemde, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olan müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Garanti Bankası yeni bir ev almak amacıyla konut kredisi kullanan müşterilerinin ev hediyesini, kredi kartı Bonus ile veriyor. Banka konuya ilişkin açıklama yaptı.

 

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre; Mortgage Uzmanı Garanti, 30 Kasım'a kadar Garanti Mortgage'dan minimum 50 bin lira konut kredisi kullananlar, 8 Aralık 2017-8 Ocak 2017 tarihlerinde, Bonus üye iş yerlerinden yapacakları her 100 lira ve üzeri beyaz eşya, mobilya ve yapı market alışverişlerinde yüzde 10, toplamda 250 liraya varan Bonus kazanacak.

 

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay'ın görüşlerine yer verildi. Murat Atay, "Ev sahibi olurken Garanti Mortgage’ın avantajlı faiz oranları ve kredi seçeneklerini tercih eden müşterilerimize bir ev hediyesi vermek istedik. 1 aydan fazla sürecek kampanya kapsamında 250 liraya varan Bonus hediye ederek ev ihtiyaçlarına küçük bir katkıda bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olan müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz." dedi. 


 
Geri Dön