15 / 08 / 2022

Gayrimenkul profesyonelleri TÜGEM'de buluştu!

Gayrimenkul profesyonelleri TÜGEM'de buluştu!

TÜGEM ticari network lansmanı yapıldı. TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, "Ticari gayrimenkulün tüm paydaşlarını aynı çatı altında toplayarak, alanında uzmanlaşmış profesyonellerle, ticari gayrimenkulün geleceğine yön vermeyi hedefliyoruz" dedi.Türkiye genelinde faaliyette bulunan Ticari Gayrimenkul Profesyonelleri TÜGEM çatısı altında toplandı. Üç yüzü geçen TÜGEM üyesi ticari gayrimenkul profesyonelini buluşturan lansman 16 Aralık Perşembe günü Şişli Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ana sponsorluğunu Endeksa’nın, destek sponsorluğunu ise Hepsiemlak ve Selfprof’un üstlendiği büyük buluşmada pek çok ünlü isim de konuşmacı olarak bulundu. 

Gayrimenkul profesyonelleri TÜGEM de buluştu!

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve 2020 Türkiye’nin En Başarılı CEO su ödülü sahibi Sn. Ayhan Yavrucu, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği (TDUB) Yönetim Kurulu Başkanvekili Sn. İbrahim Cihan Kurtulan,  Ankara  Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı ve Gayrimenkul Yönetimi Ana Bilim Dalı Başkanı Sn. Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş ve Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası Sn. Hasan Rahvalı bu büyük buluşmada konuşmacı şeklinde bulundu. 

Gayrimenkul profesyonelleri TÜGEM de buluştu!

Açılış konuşmasında TÜGEM Ticari hakkında bilgiler veren Komite Başkanı Savaş Kurtbaş, “Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Yönetimi bölümü ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ile eğitim başta olmak üzere birçok konu ve başlıkta üyelerimiz için iş birliği ve projeler geliştirdik. Amacımız üyelerimize TÜGEM Ticari Network ile bu portföy türünde çalışan gayrimenkul danışmanlarını tek bir çatı altında birleştirmek, etkin ve verimli iş birliktelikleri yaparak, portföy, deneyim ve tecrübe paylaşımlarında bulunarak, tüm Ticari Gayrimenkul profesyonellerinin, güçlü bir mesleki birlikten fayda sağlayarak, işlerini en üst seviyede yapabilecek, ortak çalışma etik değer ve prensipleri belirleyerek, mesleki eğitim ve sertifikasyon süreçlerine yön vermek olacaktır.” ifadelerini kullandı. 

TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan’da gerçekleştirdiği açıklamada “Derneğimiz olarak ticari gayrimenkulün tüm paydaşlarını aynı çatı altında toplayarak, alanında uzmanlaşmış profesyonellerle, ticari gayrimenkulün geleceğine yön vermeyi hedefliyoruz. Ticari komitemiz ile ticari gayrimenkul danışmanlarının hizmet kalitelerini artırmayı, networklerini geliştirmeyi arzu ediyoruz” diye konuştu.

Gayrimenkul dünyası TÜGEM’de buluşuyor!