04 / 07 / 2022

Gayrimenkul sektörünün en yeni projeleri tek adreste toplanıyor!

Gayrimenkul sektörünün en yeni projeleri tek adreste toplanıyor!

Türkiye’nin 7 bölgesindeki en yeni iş ve yaşam projelerinin bir arada sunulduğu tek adres olan Evkalade için geri sayım başladı. Evkalade, gayrimenkul pazarlama ve satış platformu olarak sektörde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.Netkon İnşaat A.Ş. ve TUREP gibi dev firmaların güçlerini birleştirerek yurt dışındaki gayrimenkul sistemi modelini Türkiye’ye taşımalarıyla doğan Evkalade, gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin 7 bölgesindeki en yeni kazanç ve yatırım fırsatı sunan iş ve yaşam projelerinin bir arada sunulduğu tek adres olmaya aday olan Evkalade, güvenilir gayrimenkul pazarlama ve satış platformu olarak sektöre yeni bir soluk getirmek için geri sayıma başladı. 

Komisyon Almıyor, Komisyon Veriyor

Konut sahibi olmak isteyen gayrimenkul alıcılarını inşaat ve proje firması ile arada emlakçı olmadan doğrudan buluşturan Evkalade, komisyon ve aracılık hizmet maliyeti ödemeyi ortadan kaldırarak, Türkiye’de bir ilk olarak gayrimenkul alıcılarına konut alımında %2’lik komisyon indirimi de sunacak.

7/24 Danışmanlık Hizmetiyle Aradığınız Konuta Ulaşacaksınız

Uzman danışmanları tarafından tüm Türkiye’deki gayrimenkul alıcılarına 7/24 online danışmanlık hizmeti verecek Evkalade, ziyaretçilerini aradıkları konut özellikleri doğrultusunda doğrudan mesaj yoluyla online bilgilendirerek, projelerden ve indirim fırsatlarından haberdar olmalarını da sağlayacak. Evkalade, ayrıca Türkiye genelindeki başka bir şehirde olan her hangi bir projeyi yakından görüp incelemek isteyen gayrimenkul alıcılarına seyahat ve rehberlik hizmeti de sunacak.

Projeler Arasında Kaybolmayı Ortadan Kaldırıyor

Evkalade, sitesindeki kolay ve hızlı arama sistemiyle, gayrimenkul alıcılarına hayal ettikleri iş ve yaşam projelerinin en güncel bilgilerini ulaştırıyor. Bu hizmeti için herhangi bir ücretli abonelik talep etmeyen Evkalade, gayrimenkul alıcılarına, yüzlerce seçenek arasında kaybolmadan aradıkları özellikleri karşılayan en ideal projeye kolayca ulaşma imkânı sağlıyor.

Geçmişten Gelen Deneyim ile Gayrimenkul Sektörüne Yeni Bir Hizmet

Yurt dışındaki gayrimenkul sistemi modelini Türkiye’ye taşıyan Evkalade Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Karan, gayrimenkul sektöründe satış ve pazarlama hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmayı hedeflediklerini belirterek Evkalade ile ilgili, “Emlak sektöründe edindiğimiz tecrübeler ışığında gayrimenkul alıcılarının yeni konut projelerine ulaşmada zorluklar yaşadığını gördük. Türkiye genelinde satışta olan yeni iş ve yaşam konut projelerinin bilgi kirliliği olmadan, bir arada sunulduğu bir hizmet ortaya koymak için çalışmalarımıza başladık” açıklamalarında bulundu.


Evkalade’nin gayrimenkul alıcılarını hayal ettikleri projelerle buluşturacağının altını çizen Karan, şunları söyledi: “Teknik alt yapısı ile gayrimenkul alıcılarının aradıkları kriterlere uygun konut projelerinden güncel ve hızlı bir bicimde haberdar olmalarını sağlayacak bir platformdur. Evkalade, ayrıca gayrimenkul alıcılarının herhangi bir aracılık hizmet bedeli ödemeden,  üstelik indirim komisyonu da alarak aradıkları konuta sahip olmalarını sağlayan bir hizmettir” diyen Karan, Evkalade’nin çok yakın zamanda konut sahibi olacakların ve proje firmalarının hizmetine açılacağını söyledi.