Gökdeniz Karadeniz: Kazan'daki camiyi Cumhurbaşkanımız açsın!

Gökdeniz Karadeniz: Kazan'daki camiyi Cumhurbaşkanımız açsın! Gökdeniz Karadeniz: Kazan'daki camiyi Cumhurbaşkanımız açsın!

Eski milli futbolcu Gökdeniz Karadeniz, Tataristan Cumhuriyeti'nde yapımını üstlendiği ve inşaatında sona gelinen caminin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapmasını istediğini açıkladı.

 

Trabzonspor'da uzun süre forma giydikten sonra 2008 yılında Rubin Kazan'a transfer olan ve bu takımda Mayıs 2018'de futbolculuk kariyerini noktalayan Eski milli futbolcu Gökdeniz Karadeniz, Anadolu Ajansı muhabirine açıklamalar yaptı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Gökdeniz Karadeniz, Kazan'da yapımını üstlendiği caminin Haziran 2016'da başlayan inşaatında son aşamaya gelindiğini söyleyerek, "İnşallah önümüzdeki yaz caminin açılışını yapacağız. Ufak tefek işler kaldı. Caminin açılışını Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yapmasını istiyorum. Cumhurbaşkanımızı Tataristan'da çok seviyorlar. İnşallah kabul eder ve takvimine de uyarsa caminin açılışını Sayın Cumhurbaşkanımız yapar. Bu, benim, ailem ve oradaki insanlar için inanılmaz gurur verici olur." dedi.