25 / 05 / 2022

Graniser Seramik trend ürünleriyle Unicera Fuarı'nda!

Graniser Seramik trend ürünleriyle Unicera Fuarı'nda!

Graniser Seramik, mevcut koleksiyonlarının yanı sıra 2016 yılında trend yaratması beklenen yeni ürünlerini Unicera Fuarı'nda vitrine çıkarıyor. Graniser Seramik, özgün koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.Ürünleri dünya çapında beğeni kazanan Graniser Seramik, 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenecek 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera'da dünya vitrinine çıkıyor. Mevcut ürünlerinin yanı sıra fuarda yeni serilerini de sergileyecek olan Graniser Seramik, özgün koleksiyonlarını sektör profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.


Graniser Seramik'in üretiminin %60'nı ihracata yönelik gerçekleştirdiği ve 60'ı aşkın ülkeye aktif olarak ihracat yaptıklarını ifade eden Graniser Seramik Genel Müdürü Erol Hacıoğlu, 2016 yılının ikinci yarısında devreye almayı planladıkları 2,8 milyon metrekarelik sırlı porselen yatırımıyla %65-70’i ihracata yönelik ürünler üreterek ihracat rakamını 63-65 milyon dolar seviyelerine çıkarmayı planladıklarını ifade etti. Unicera Fuarı'nın her geçen yıl daha büyük ilgi gördüğünü ve sektörün prestij fuarları arasında yer aldığını kaydeden Hacıoğlu, Graniser Seramik'in yeni ürünlerinin her yıl olduğu gibi bu yıl da beğeni kazanacağına inandığını belirtiyor.      Haber Zaman Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Akhisar Manisa'da 275 dönüm üzerinde kurulu fabrikasında üretim yapan Graniser Seramik, 23-27 Şubat arasında yapılacak 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera'da dünya vitrinine çıkacak. Üretimin yüzde 60'ını 60 ülkeye ihraç ettiklerini belirten Genel Müdür Erol Hacıoğlu, "2016'nın ikinci yarısında devreye girecek 2,8 milyon m²'lik sırlı porselen yatırımıyla ihracatımızı 65 milyon dolara çıkaracağız.'' bilgisini verdi.


Zaman