30 / 06 / 2022

Gümüş bu hafta ne kadar oldu? Gümüş gelecek hafta yükselir mi?

Gümüş bu hafta ne kadar oldu? Gümüş gelecek hafta yükselir mi?

Bu hafta gümüş piyasasında ani iniş çıkışlar yaşandı. Rusya Ukrayna arasında ateşkes ilan edilmesi ve Rusya'ya yaptırımların artması gümüş fiyatlarının yükselmesini sağladı. Peki gümüşün gramı bu hafta kaç lira oldu, gelecek hafta gümüş yükselir mi?Şerife Aydın

Altın fiyatlarının yükselmesi binlerce yatırımcıyı gümüşe yöneltti. Yatırım yapmak için kendilerine kıymetli metal arayan yatırımcılar son zamanlarda gümüşe olan talepleri yükseldi.  Gümüşün gramı 4 Nisan Pazartesi sabahına 11,54 lira seviyesinde başladı. Hafta içerisinde yaşanan gelişmeler ile yükselişe geçen gümüş haftayı 12 lira bandında tamamladı.

Gümüş bu hafta ne kadar oldu? Gümüş gelecek hafta yükselir mi?

Yatırımcılar ve gümüş almak isteyen vatandaşlar gümüş fiyatlarının bu hafta ne olacağını merak ediyor. Gümüş fiyatları geçtiğimiz bu hafta içerisinde 11 lira seviyelerinden 12 lira seviyelerine yükseldi.  Gümüş fiyatları bu haftayı değer kazanarak kapattı. Peki gümüş  bu hafta hangi seviyeleri gördü? Gümüş gelecek hafta ne olur? Gümüşe talep artmaya devam edecek mi? İşte merak edilenler...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.