06 / 12 / 2022

Gümüş değer kaybediyor! Gümüş yatırımcıları dikkat! Gümüş fiyatları ne kadar oldu?

Gümüş değer kaybediyor! Gümüş yatırımcıları dikkat! Gümüş fiyatları ne kadar oldu?

Gümüş fiyatları üzerindeki baskı küresel piyasalardaki gelişmelerin etkisi ile artmaya devam ediyor. Gmüş yatırımcıları dikkat! Gümüş bugün ne kadar oldu? İşte gümüş fiyatları 18 Ağustos 2022...GÜMÜŞ FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU? 18 AĞUSTOS 2022

Gümüşün ons fiyatı dün 19,73 dolardan  gram altış fiyatı 11,42 lira, satış fiyatı ise 11,94 liradan işlem gördü.

Bugün ise gümüş ons fiyatı 19,74 dolardan değerleniyor. Gümüş gram alış fiyatı 11,45 TL, satış fiyatı 11,98 TL seviyesinde işlem görüyor.

Gümüş fiyatları piyasaların merakla beklediği  Merkez Bankası faiz kararının açıklanmasından sonra aşağı yönlü hareketini sürdürüyor. 

Gümüş büyük baskı altında! Can çekişiyor... Gümüşte ''bu kadar da olmaz'' dedirten son dakika gelişmesi

Gümüş tuzla buz oldu! Gümüş üzerindeki baskı gümüş fiyatlarını yerle bir etti! Gümüş fiyatlarında son durumSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön