01 / 10 / 2022

Gümüş değer kaybediyor! Gümüş yatırımcıları dikkat! Gümüş fiyatları ne kadar oldu?

Gümüş değer kaybediyor! Gümüş yatırımcıları dikkat! Gümüş fiyatları ne kadar oldu?

Gümüş fiyatları üzerindeki baskı küresel piyasalardaki gelişmelerin etkisi ile artmaya devam ediyor. Gmüş yatırımcıları dikkat! Gümüş bugün ne kadar oldu? İşte gümüş fiyatları 18 Ağustos 2022...Gümüş fiyatları üzerindeki baskı artmaya devam ediyor. Gümüş fiyatlarındaki kayıp yüzde 3 olurken ons gümüş fiyatı 20 doların altına geriledi. Gümüş yatırımcıları dikkat!

Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar oldu? Gümüş kaç TL oldu? Gümüş fiyatları kaç lira oldu? Gümüş fiyatları ne olur? Gümüş fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmesi 18 Ağustos 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön