09 / 08 / 2022

Gümüş dibe çöküyor! Gümüşü olanlar dikkat!

Gümüş dibe çöküyor! Gümüşü olanlar dikkat!

12 lira seviyelerine kadar yükselen gümüş haftanın yeni işlem gününde düşüşe geçti. Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmeleri gümüşü olanlar tarafından takip ediliyor. Peki gümüş fiyatları bugün kaç TL oldu? Gümüş fiyatları neden düşüyor? Gümüş fiyatları 27 Haziran 2022 son dakika...Gümüş yatırımcıları, 'gümüş fiyatları bugün ne kadar oldu? 925 ayar gümüş fiyatı kaç lira? 1 gram gümüş kaç TL?' sorularının yanıtlarını araştırıyor.

Gümüş fiyatları geçen haftayı sert düşüşle kapatırken, 12 TL'nin altına kadar düştü. Gümüşün ons fiyatı bugün ise 21,41 dolar bandına kadar geriledi. 

Peki gümüş fiyatlarında neler oluyor? Gümüş neden düşüyor? Gümüş fiyatları ne olacak? Gümüş fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte tüm merak edilenler...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.