26 / 09 / 2023

Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş bugün kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 

Gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş bugün kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 

Gümüş fiyatları yıl başından bu yana kötü yılını geçiriyor. Gümüş fiyatları için bundan sonraki seyrinin nasıl olabileceği yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş fiyatları yükselecek mi, düşecek mi?GÜMÜŞ FİYATLARI NEDEN DÜŞÜYOR?

Merkez bankalarının faiz artırım politikasına yönelik adımları değerli metaller üzerinde direkt etkili olurken; gümüş fiyatları da bunlardan en çok etkilenenlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. 

Gümüş 2022 yılında en kötü performans sergileyen emtialar arasında yer alıyor. Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar? Gümüş fiyatları kaç TL? Bugün gümüş ne kadar? İşte son dakika gümüş fiyatları 8 Eylül 2022...

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön