07 / 10 / 2022

Gümüş fiyatları kaç lira? Gümüş bugün ne kadar? 23 Eylül 2022 gümüş fiyatları

Gümüş fiyatları kaç lira? Gümüş bugün ne kadar? 23 Eylül 2022 gümüş fiyatları

Merkez Bankalarının faiz kararının açıkladıktan sonra dolar kuru yükselişe geçerken altın fiyatları düşüşe geçerken gümüş fiyatları yukarı yönlü seyrini sürdürdü. Peki gümüş fiyatları kaç lira? Gümüş bugün ne kadar? 23 Eylül 2022 gümüş fiyatlarıGümüş fiyatlarında son dakika gelişmeler yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Piyasaların yönünü belirleyen faiz kararlarının açıklanmasının ardından dolar rekor seviyelere yükselirken altın fiyatları düşüşe geçti.

Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar oldu? Gümüş fiyatları kaç lira oldu? Gümüş bugün kaç lira? İşte son dakika gümüş fiyatları 23 Eylül 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön