29 / 09 / 2022

Gümüş fiyatları üzerindeki baskı sürüyor! Gümüşte son dakika

Gümüş fiyatları üzerindeki baskı sürüyor! Gümüşte son dakika

Gümüş fiyatları üzerindeki baskı devam ediyor. Dün yüzde 3 gerileyen gümüş fiyatları bugün 20 doların altını test etti. Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar oldu? Gümüş kaç TL? Gümüşün gramı kaç lira? İşte gümüşte son dakika rakamları 16 Ağustos 2022...Gümüş fiyatları üzerinde nbaskı her geçen gün artıyor. 2022 yılında en düşük seviyelerini gören gümüş fiyatları bugün 20 doların altını test etti. 

Peki gümüş fiyatları ne olacak? Gümüş yükselecek mi, düşecek mi? Gümüş fiyatları bugün ne kadar oldu? Gümüş yükseliyor mu yoksa düşüyor mu? İşte 16 Ağustos 2022 gümüş fiyatları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön