10 / 12 / 2022

Gümüş altın ve dolara meydan okuyor! Gümüşte son dakika gelişmesi

Gümüş altın ve dolara meydan okuyor! Gümüşte son dakika gelişmesi

Fed faiz kararının açıklanmasının ardından dolar yükselişe geçerken altın fiyatları düşmeye başladı. Gümüş ise altın ve dolara meydan okuyarak yukarı yönlü hareket ediyor. İşte gümüşte son dakika gelişmesi...Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmeleri yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Piyasaların yönünü belirleyen faiz kararlarının çaıklanmasının ardından dolar rekor seviyerelere yükselirken altın fiyatları geriledi. Tüm bu gelişmelere rağmen gümüş fiyatları altın ve doalra resmen meydan okuyor.

Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş fiyatları kaç lira oldu? Gümüş bugün kaç lira? İşte son dakika gümüş fiyatları 23 Eylül 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön