28 / 06 / 2022

1A Plus gayrimenkul

1A Plus gayrimenkul

ABD Atlanta’da bir Türk girişimi olarak kurulan 1A Plus, gayrimenkul sektöründe kendi işini kuran girişimcilere %100 franchise memnuniyeti sağlıyor. 1A Plus, franchise işletmelerin maksimum memnuniyeti ön planda tutuyor.

Impress Plus One Group Gayrimenkul Danışmanlığı Ve Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Impress Plus One Group Gayrimenkul Danışmanlığı Ve Hizmetleri Limited Şirketi Esenyurt'ta İbrahim Abid, Noura Soufı ve Yacıne Cherıfı ortaklığında kuruldu.

Time Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Time Yapı Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta Ahmad Erkın Amını, Fazalrahman Rasoolı, Najıbullah Habıbı ve Anpa Plus Gayrimenkul Danışmanlık Ticaret Limited ortaklığında kuruldu.

Eyk Plus Yapı Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Eyk Plus Yapı Gayrimenkul Anonim Şirketi Kadıköy'de Ramazan Çamlıcalı tarafından kuruldu.

Bahçeşehir Strada Plus’ta teslimler başladı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Akzirve Gayirimenkul, imzasıyla mega kent İstanbul’un en değerli bölgeleri arasında yer alan Bahçeşehir’de yükselen Strada Plus’ta teslimler başladı.

Tour Plus Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tour Plus Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yenibosna’da  100 bin TL sermaye bedeli ile Abdulmalek Manla, Mohamad A Mahhouk, Mohamed Mahmalat tarafından kuruldu.

Hf Proje Plus İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hf Proje Plus İnşaat Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta  150 bin TL sermaye bedeli  ile Husseın Fawzı B Al Asadı tarafından kuruldu.

Cns Plus Yapı Taahhüt Ve Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cns Plus Yapı Taahhüt Ve Gayrimenkul Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bağcılar’da   500  bin TL sermaye bedeli  ile Mahsun Caniş tarafından kuruldu.

Global Plus Investment Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Global Plus Investment Gayrimenkul Anonim Şirketi Sarıyer’de  4 milyon TL sermaye bedeli  ile Yasin Doğancı tarafından kuruldu.

Plus Group Gayrimenkul Danışmanlık Tercümanlık Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Plus Group Gayrimenkul Danışmanlık Tercümanlık Ve Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Karına H.M. Majeed tarafından kuruldu.

İstanbul Plus Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İhracat İthalat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Plus Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İhracat İthalat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mahdı Alıjanı Hodk ve Özer Aktaş ortaklığında kuruldu.

Plus Commercıal Gayrimenkul Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Plus Commercıal Gayrimenkul Ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Aksu tarafından kuruldu.

8. Gayrimenkul Liderler Zirvesi'nde neler konuşuldu?

Management Plus Danışmanlık Eğitim tarafından her yıl organize edilen ve bu 8. yedincisi düzenlenen “Gayrimenkulde Liderler Zirvesi” 10 Aralık 2020’ de 850 kişinin katılımıyla Zoom üzerinden ve Youtube'dan canlı yayınla izlendi. Peki 8. Gayrimenkul Liderler Zirvesi'nde neler konuşuldu?

Kalyon Marina Villaları: West Wall Marina Villaları'nın adı değişti!

Durak Plus Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen 5+2'ler 6 milyon 851 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

1A Plus gayrimenkul Haberi

1A Plus gayrimenkul

ABD Atlanta’da bir Türk girişimi olarak kurulan 1A Plus, gayrimenkul sektöründe kendi işini kuran girişimcilere %100 franchise memnuniyeti sağlıyor. 1A Plus franchise zinciri bir yandan Türkiye genelinde hızla genişlerken,markanın hedefinde sayısal artıştan çok franchise işletmelerin maksimum memnuniyeti ön planda tutuluyor.


% 100 franchise memnuniyeti konusunda iddialı konuşan 1A Plus Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Sevimli işletme sahibi adaylarına genel merkez Antalya'da birebir görüşmeler için gidiş dönüş uçak bileti sağlamak da dahil olmak üzere pek çok ayrıcalık tanıdıklarını söylüyor. Sevimli;“Ailemize katılan franchise işletme sahiplerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim görevimiz. Bu memnuniyeti ilk görüşme öncesi ‘Kişiye özel franchise davetleri’ kampanyasıyla hissettirip bizi farklılaştıran 8 ayrıcalığımızla yaşatmaya devam ediyoruz. 1A Plus franchise işletme sahibi adaylarının diledikleri her soruyu kolayca sormanın rahatlığıyla...