2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme Konferansı

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme Konferansı

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihlerinde Ankara Wyndham Otel’de gerçekleştirilecek...

TCDD'den Bakırköy Kartaltepe'de satılık 2 adet gayrimenkul!

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Bakırköy İlçesi, Kartaltepe Mahallesi'nde bulunan 2 adet gayrimenkul satışa çıkarıldı. Gayrimenkullerin satış ihalesi 6 Şubat 2020 tarihinde saat 14:00'da gerçekleşecek.

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı 30 Ocak'ta başlıyor!

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihlerinde Ankara Wyndham Otel’de gerçekleştirilecek...

Proestate Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Forumu kapılarını açtı!

Turkuvaz Medya'nın THY ana sponsorluğunda gerçekleşen Proestate Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Forumu Moskova'da kapılarını açtı.

2. Uluslararası İslami Mimari Mirası Konferansı'nda neler konuşuldu?

"Mamur Çevre ve Gelecek", temasıyla yapılan 2. Uluslararası İslami Mimari Mirası Konferansı (ISL@H 2019), iki gün boyunca İslami mimari alanında çalışan uzmanları konuk etti.

5. Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 21 Kasım'da!

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek...

İnvest Plus Turkey Uluslararası Gayrimenkul İnşaat Satış Pazarlama ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!    

İnvest Plus Turkey Uluslararası Gayrimenkul İnşaat Satış Pazarlama ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adanan Bozbay, Dilber Basmacı, Gizem Mudrişler, Hakan Akdoğan, Mustafa Hakan Özelmacıklı ortaklığında kuruldu.

Pin Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Pin Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Fatih Güner tarafından kuruldu. 

Kayseri Hacılar'da 9 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

Kayseri İli, Hacılar İlçesi, Karpuzsekisi Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 9 milyon 164 bin 127,500 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Bahçelievler'de 7.5 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul İli, Bahçelievler İlçesi, Yenibosna Mahallesi, Maslak mevkiinde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 7 milyon 518 bin 378 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir'de 10.8 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İzmir İli, Buca İlçesi ve Konak İlçesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 10 milyon 800 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Şehitkamil Belediyesi'nden 9.7 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Mülkiyeti Gaziantep Şehitkamil İlçe Belediye Başkanlığı'na ait olan 2 adet gayrimenkul toplamda 9 milyon 782 bin 140 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Esenyurt'ta 30.1 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul ili Esenyurt ilçesi, Kıraç Köyü'nde yer alan depo ve atölye vasıflı 2 adet gayrimenkul toplamda 30 milyon 155 bin 970 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Uşak Belediyesi'nden 8.7 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Mülkiyeti Uşak Belediyesi'ne ait olan 2 adet gayrimenkul toplamda 8 milyon 700 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkuller için ihale tarihi 22 Ocak 2019 olarak belirlendi.

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme Konferansı

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme Konferansı 2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme Konferansı

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı, gayrimenkul sektöründe yerli ve yabancı deneyimleri buluşturmayı amaçlıyor. Konferans, 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihlerinde Ankara Wyndham Otel’de gerçekleştirilecek.

Konferans Hakkında

Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı (eski adıyla Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı) 2007 yılında kurulmuş, ardından 26 Ağustos 2014 tarihinde Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulmuş ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi’nde Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü yapılandırılarak 2016-2017 eğitim-öğretim yılında ilk lisans programı öğrencileri alınmıştır. 3 Şubat 2018 tarihinde kuruluşunun 10’uncu yılı tamamlamış bölümümüzün söz konusu dönemde gayrimenkul geliştirme ve yönetimi lisans ve lisansüstü programlarının tamamı açılmış, araştırma ve uygulama programları oluşturulmuş ve önemli ölçüde akademik yapılanma tamamlanmıştır. Diğer yandan Fakültemiz Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü dört yıl süren yoğun çalışmanın ardından tezli ve tezsiz...