2015 Premier Kampüs Ofis satış fiyatları

2015 Premier Kampüs Ofis satış fiyatları

İstanbul Kağıthane'de inşa edilen Premier Campus Office projesi satışları devam ediyor. Fer Yapı bünyesinde 36 ay vade yapılan projede fiyatlar 113 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede küçük, orta ve büyük boy ofisler bulunuyor.

Bilgi Üniversitesi Premier Kampüs'e taşınacak!

Bilgi Üniversitesi, Kağıthane'deki Premier Kampüs projesinde 5 bin metrekare kiralama yaptı. Bilgi Üniversitesi'nin taşınmasıyla projede 5 bin öğrenci sirkülasyona dahil olacak...

İş dünyası Premier Kampüs Ofis'i sevdi!

Türkiye’nin ilk Kampüs Ofis projesi, konusunda dünya lideri şirketleri ile beraber, eğitim alanının en prestijli markalarından biri olan Bilgi Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapacak

Premier Kampüs Kağıthane ödeme şekli!

Premier Kampüs Kağıthane'de 45 metrekarelik ofisler 162 bin dolar + KDV'den başlıyor. Proje 150 milyon lira yatırımla hayata geçirildi...

Premier Kampüs Ofis projesinde bahar kampanyası!

FerYapı güvencesiyle Türkiye’nin ilk yatay kampüs ofis mimarisiyle Kağıthane’de hayata geçirilen 'Premier Kampüs Ofis’ baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Proje 58 bin 120 metrekare ofis alanı ve 4 bin metrekare ticari alana sahip.

Premier Kampüs Ofis, doğru yatırımın adresi!

Geleceğin binalarını inşa eden FerYapı, şimdi de kampüs ofis kavramının Türkiye’deki ilk örneğini, doğru yatırımın adresi Kağıthane’de hayata geçiriyor. Proje karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Fer Yapı kampüs ofis kavramını Türkiye'ye getiriyor!

Fer Yapı, akıllı ve çevreci konseptiyle dünya trendi kampüs ofis kavramının Türkiye'deki ilk örneğini, 'Premier Kampüs Ofis'le Kağıthane'de hayata geçiriyor.

Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim?

150 milyon yatırım bedeliyle Kağıthane'de hayata geçirilen Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim? Projedeki ofisler küçük - ortak - büyük olarak tasarlandı.

Premir Kampüs Ofis'te teslimler Şubat ayında!

FerYapı tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçen 'Premier Kampüs Ofis'te teslimler şubat ayında yapılacak. 392 adet ofis ve 43 adet ticari alanı bulunan proje akıllı ve çevreci konsepti ile dikkat çekiyor.

BEÜ Farabi Kampüsü Etüt Merkezi'nde sona gelindi!

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Farabi Kampüsü 2015-2016 Akademik Yılına yeni yüzüyle girmeye hazırlanıyor. Kampüste rektörlük, Yemekhane ve Konukevinin yer aldığı alanda öğrenciler için hazırlanan Etüt Merkezinin yapımında sona gelindi.

Şırnak Mehmet Emin Acar Kampüsü'nün yüzde 90'ı tamam!

2015-2016 Eğitim yılında faaliyete geçmesi planlanan Şırnak Üniversitesi Mehmet Emin Acar Kampüsünde inşaat, çevre düzenlemesi ve tefrişat çalışmaları son hızla devam ediyor. Kampüs alanındaki inşaat çalışmasının yüzde 90 bitmiş durumda.

Özel Seymen Darıca Kampüsü inşaatında sona gelindi!

Özel Seğmen Eğitim Kurumları Darıca Kampüsü açılışa hazır hale getirildi. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında yapımı tamamlanan bölgenin en büyük eğitim kampüsünde hizmet vermeye başlayacak.

Şırnak Mehmet Emin Acar Kampüsü'nde inşaat çalışmaları sürüyor!

2015-2016 Eğitim yılında faaliyete geçmesi planlanan Şırnak Üniversitesi Mehmet Emin Acar Kampüsünde inşaat, çevre düzenlemesi ve tefrişat çalışmaları son hızla devam ediyor.

Şırnak Üniversitesi M.Emin Acar Kampüsü'nün yüzde 90'ı tamamlandı!

2015-2016 Eğitim yılında faaliyete geçmesi planlanan Şırnak Üniversitesi Mehmet Emin Acar Kampüsünde inşaatın yüzde 90 bitmiş durumda. Kalan işlerin bitimi için çalışmalar devam ediyor.

2015 Premier Kampüs Ofis satış fiyatları Haberi

2015 Premier Kampüs Ofis satış fiyatları

Premier Campus Office projesi İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Kağıthane bölgesinde inşa ediliyor. Sabit kur avantajının sunulduğu projede küçük, orta ve büyük boy ofisler bulunuyor. 


Fer Yapı imzası ile inşa edilen Premier Campus Office projesi 1. etap satışları lansman süresinde tamamlandı. Projenin 2. etap satışları lansman fiyatlarıyla başladı. 


2015 yılında teslim edilecek olan Premier Kampüs Ofis projesi 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 36 ay vade ve yüzde 12 indirim yapılan proje 150 milyon TL yatırım bedeline sahip. 


Premier Kampüs Ofis Kağıthane projesindeki üçük ofislerin alanları 40 metrekare ile 300 metrekare, orta boy ofislerin alanları 800 metrekare ile 1000 metrekare, büyük boy ofislerin alanları 10 bin metrekare olarak tasarlandı. 


Premier Campus Office projesi fiyatları 113 bin dolardn başlangıç gösteriyor. Projede SPA, sağlık merkezi,...