2020 e ticaret emlak sektörü

2020 e ticaret emlak sektörü

Google Analytics verilerine göre; pandemi döneminde e-ticarette en çok büyüyen sektörlerden birinin emlak sektörü oldu. 

Bakan Pekcan açıkladı! E-ticaret yüzde 66 artış gösterdi!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Türkiye şimdiden küresel ölçekte hızla büyüyen e-ticaret ve e-ihracat pazarlarında vardır ve güçlü biçimde olmaya devam edecektir." dedi.

Gmb Emlak Danışmanlığı E-Ticaret Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Gmb Emlak Danışmanlığı E-Ticaret Pazarlama Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yakup Kaptan tarafından kuruldu.

Yeşil GYO Esenyurt'taki 68 bağımsız bölümü 55.5 milyon TL'ye Wowwo E Ticaret'e sattı!

Yeşil GYO, İstanbul ili Esenyurt ilçesi 2945 Ada 35 Parselde 63 adet, 2947 Ada 48-49 Parsellerde 5 adet olmak üzere toplam 68 adet 5.120 m2 bağımsız bölümü Kdv dahil 55 milyon 500 bin TL'ye Wowwo E Ticaret'e sattı.

Online alışverişte dolandırıcılığa dikkat!

TÜKDES Genel Başkanı Süleyman Bakal, e-ticaret dolandırıcılığına karşı uyarılarda bulundu. Bakal özellikle online alışverişte onay şifresine dikkat çekti.

Evidea, Ankara’da ilk mağazasını hizmete açtı!

Güçlü e-ticaret kimliğine perakende mağazalar zincirini de ekleyen Evidea, hızla büyümeyi sürdürüyor. Evidea’nın 4 Mart tarihinde kapılarını açtığı yeni mağazası, Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden CEPA AVM’de bulunuyor.

Her mahalleye sanal AVM geliyor!

Alışveriş merkezleri pandemide işleri artırmak için yeni bir hamleye hazırlanıyor. Her AVM kendi e-ticaret sitesini açıp, bölgesindeki tüketiciye satış yapacak. İstihdam da artacak.

Yeşil GYO, İnnovia 2'den 69 milyon TL'ye bağımsız bölüm aldı!

Yeşil GYO, İnnovia 2 projesinde 7.036,29 metrekarelik ticari bağımsız bölümün Wowwo E Ticaret Telekomünikasyon ve Teknoloji A.Ş.'den KDV hariç 68 milyon 925 bin TL bedelle satın alınmasına karar verildi.  

Yeşil GYO gayrimenkullerini sattı, borcunu ödedi!

Yeşil GYO'nun İnnovia 1, İnnovia 2 ve İnnovia 3 projesindeki toplam 17 adet bağımsız bölümün Wowwo E Ticaret'e 7 milyon 5 bin TL'ye satıldı. Satış tutarının tamamı ile şirketin banka kredileri ödendi.

Yeşil GYO banka kredilerini ödedi!

Yeşil GYO'nun İnnovia 1, İnnovia 2 ve İnnovia 3 projesindeki toplam 17 adet bağımsız bölümün Wowwo E Ticaret'e 7 milyon 5 bin TL'ye satılmasına satış tutarının tamamı ile şirketin banka kredilerinin ödenmesine karar verildi. 

Türkiye gayrimenkulde cazibe merkezi olacak!

Perakende, e- ticaret ve gayrimenkul alanında önemli işlere imza atan Alkaş Grubu 2021'de gayrimenkul alanında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Aris34 İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Turizm E-Ticaret Tekstil Limited Şirketi kuruldu!

Aris34 İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Turizm E-Ticaret Tekstil Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 10 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Karadeniz ve İlker Güven ortaklığında kuruldu.

Sanal ofislerden sonra şimdi de sanal AVM'ler geliyor!

Piyasayı yeniden canlandırmak için AVM'lerde yeni hazırlık başladı. Yeni kurulacak sistem ile her AVM kendi e-ticaret sitesini açarak bölgesinde bulunan tüketiciye satış yapacak. Bu sayede ilk etapta yaklaşık 6 bin kişiye istihdam sağlanacak.

Yıldırım2020 Turizm E-Ticaret Restoran Tarım Hayvancılık Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Yıldırım2020 Turizm E-Ticaret Restoran Tarım Hayvancılık Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Abdullah Recep Çopur tarafından kuruldu.

2020 e ticaret emlak sektörü Haberi

2020 e ticaret emlak sektörü

Koronavirüs salgınıda e-ticarette rekora imza atıldı. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; bu dönemde emlak sektörü en çok büyüyen sektörler arasında yer aldı. 

Konuyla ilgili değerlendirme yapan E-ticaret ve ilan platformu sahibindencom Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazım Erdoğan, algın sürecinde Emlak ve Vasıta'nın en hızlı büyüyen kategoriler olduğuna işaret ederek, Haziran ayı itibarıyla kamu bankalarının konut ve otomotiv kredi faizlerini düşürmesi ve birikmiş talebin yeniden canlanması ile ev ve otomobil pazarında olumlu gelişmelerin yaşandığını belirtti. 

Emlak kategorisindeki kullanıcı sayısının bir önceki yıla göre 2 katına çıktığını söyleyen Erdoğan, "Ayrıca marketten eve teslim uygulamalarına ilginin artması, işletmelerin paket servisine geçmesi, standart kargo hizmetine ek olarak moto kuryeler ile dağıtımın yaygınlaşması ile motosikletlere olan ilgi de son dönemde oldukça yoğun....