35. Vodafone İstanbul Maratonu

35. Vodafone İstanbul Maratonu

35. Vodafone İstanbul Maratonu renkli görüntülerle hafızalara kazındı. Maratonun startını veren Başkan Kadir Topbaş, “Onbinlerce kişinin birlikte bir hedefe doğru yürümesi geleceğe yürüyüşümüzün bir nişanesidir” dedi.

35. Vodafone İstanbul Maratonu'nun ödül töreni yapıldı!

35. Vodafone İstanbul Maratonu ödül töreni yapıldı. Yarışların sona erdiği Sultanahmet Meydanı'nda yapılan törende maraton ile tekerlekli sandalye kategorilerinde erkeklerde ve kadınlarda dereceye giren isimlere ödülleri verildi.

35. Vodafone İstanbul Maratonu yoğun ilgi gördü!

35. Vodafone İstanbul Maratonu'nu ve Halk Koşusu, atletlerin yanı sıra çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi. 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda kadınlarda Kenyalı Rebecca Kangogo Chesir birinci oldu.

Boğaziçi Köprüsü'nden yürüyerek geçilecek!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, 17 Kasım'da koşulacak 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda Boğaziçi Köprüsü'nde rezonans riskini aşmak için köprüye gruplar halinde alınacağını ve yürünerek geçileceğini bildirdi...

Yeni Havalimanı'nın ilk yapay zeka teknoloji denemeleri Vodafone'den!

 Vodafone, İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk çağrısını yapan ve ilk yapay zeka teknoloji denemelerini gerçekleştiren operatör oldu...

Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla!

Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Firma bünyesinde 48 ay 0 faiz fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor...

İstanbul'da günlük kiralık ev operasyonu! 35 gözaltı!

İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen günlük kiralık ev operasyonunda 35 şüpheli gözaltına alındı. Ev sahiplerine de 10 bin 383 lira para cezası kesildi...

35 soruda Motto İstanbul projesi!

Motto İstanbul projesi İstanbul Güneşli'de Basın Ekspres'te yer alıyor. 277 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan projede tapular hemen teslim ediliyor. İşte 35 soruda Motto İstanbul projesi...

İstanbul'da 35 yeni otopark hizmete açıldı!

İSPARK yeni otoparklar açarak araç kapasitesini artırıyor. İstanbul'da yaşanan otopark sorununa çözmek için 10 bin araç kapasiteli 35 yeni otopark hizmete açıldı.

Türkiye'de konut fiyatları 5 yılda yüzde 35 arttı!

Konutta balon tartışmalarına Emlak Konut GYO’nun raporu noktayı koydu. Rapora göre, Türkiye’de fiyatlar Nisan 2011-Nisan 2016 döneminde yüzde 35 arttı. İstanbul’da artış ise yüzde 71 oldu.

Saatte 143 konut sattık!

Türkiye'de yılın ilk 5 ayında günde ortalama 3 bin 415, saatte ise 143 konut el değiştirdi. Konut satışlarının yüzde 35'i İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleşti.

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli projesinin etüdü için 35 milyon lira ayrıldı!

İstanbul'un trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan "3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli" projesi için 35 milyon liralık bütçe ayrıldı. Ayrılan bütçeden 7 milyon 500 bin lira bu yıl kullanılacak.

Metropol İstanbul, Cityscape Türkiye'de ilk günden 35 milyon TL’lik satış yaptı!

Metropol İstanbul projesinin, yaklaşık 30 bin metrakelik ticari ofislerinin satış lansmanı İstanbul’da bu yıl ilk kez düzenlenen Cityscape Türkiye Fuarı’nda yapıldı. Fuarın ilk gününde 35 milyon TL tutarında satış anlaşması imzalandı.

İBB Tuzla'daki araziyi 16.9 milyon TL'ye satışa çıkardı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 20 yıl önce kültürel tesis alanı olarak ayrılan araziyi, satışa çıkardı. 35 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin mülkiyetinde bulunan söz konusu arazi için, 16.974.000 TL muammen bedel belirlendi.

2007 yılında İstanbul'a 35 milyon dolarlık tenis köyü!

2007 yılında Garanti Koza bünyesinde kurulan İstanbul Cup, İngiltere'deki Wimbledon'u örnek alarak Yeşilköy'e 35 milyon dolarlık bir tenis köyü kuracakmış. Projede 33 adet tenis kortu ve sporcu oteli de bulunacakmış.

Vadişehir Evleri'nin yüzde 35'i satıldı!

İstanbul Başakşehir’in en yeni projesi olan Vadişehir’de, iki ay önceki lansman fiyatlarından ev alanların daireleri yüzde 35 prim yaptı. Irmak Grup Başkanı Yüksel Akgül “Teslim sonrası bu oranın yüzde 100 olmasını bekliyoruz” dedi.

Vodafone Arena’nın inşaatına devam ediliyor!

Vodafone Arena’nın çatısında yüksekliğin aşıldığı gerekçesiyle patlak veren kriz sona erdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş’a çalşmalara devam edebileceğini bildirdi. Böylece deniz tarafında da montaja yeniden başlandı.

35. Vodafone İstanbul Maratonu

35. Vodafone İstanbul Maratonu 35. Vodafone İstanbul Maratonu


35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratları da yer aldı.7’den 77’ye 150 bine yakın İstanbullu ve turistin birlikte tek yürek olarak Asya’dan Avrupa kıtasına geçtiğini belirterek, maratona katılan vatandaşlara teşekkür etti. İki kıta arasındaki tek maraton olma özelliğini taşıyan Vodafone İstanbul Maratonu’nun iki yıldır Altın Kategori’de koşulduğunu ve dünyanın en büyük maratonlarından biri haline geldiğini ifade eden Kadir Topbaş, şunları kaydetti;


“Bugün iki kıta arasında yürürken, aynı zamanda böyle güzel bir sportif etkinlikle dünyada adından söz ettiren İstanbul’u da geleceğe taşıyoruz. İki kıta arasında yapılması nedeniyle benzeri olmayan Vodafone İstanbul Maratonu, New York, Londra ve Sidney maratonları gibi dünyada sportif...