A-TECH fuarı nerede

A-TECH fuarı nerede

TOKİ, Emlak Konut, KİPTAŞ ve Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün destekleriyle düzenlenen A-TECH- Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı'na 5 binin üzerinde ziyaretçi katıldı.

Yelken Kalıp'a Avrasya Pencere Fuarı’ndan yoğun ilgi!

Yelken Kalıp A.Ş. katılım gösterdiği Avrasya Pencere Fuarı’nda yoğun ilgi gördü. Firma, 4 binden fazla ürün çeşidini müşterileriyle buluşturdu.

Legrand, A -TECH Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini görücüye çıkardı!

Legrand Grubu, 22 -25 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşen A – Tech, Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’na Ar-Ge destekli inovatif ürünleriyle katılım gösterdi.

Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı'nı 5 bin kişi ziyaret etti!

TOKİ, Emlak Konut, KİPTAŞ ve Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün destekleriyle düzenlenen A-TECH- Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı'na 5 binin üzerinde ziyaretçi katıldı.

İsfanbul Tema Park'a nasıl gidilir? İsfanbul nerede? Ulaşım bilgisi!

İstanbul Eyüpsultan'da hizmete sunulan alışveriş ve eğlence merkezi Vialand projesinin ismi İsfanbul olarak değişti.  Peki İsfanbul Tema Park'a nasıl gidilir? İsfanbul nerede? İsfanbul ulaşım bilgisi...

Ankara Mobilya Fuarı 2 Nisan'a kadar açık!

Başkent Ankara'da ilk kez düzenlenen CNR İMOB Ankara Mobilya Fuarı açıldı. Ankara Mobilya Fuarı 2 Nisan'a kadar açık olacak.

İMSAD'a üye 51 kuruluş Yapı Fuarı’nda yerini aldı!

Türkiye İMSAD’a üye 51 kuruluş 39’uncu Yapı Fuarı’nda yerini aldı. Fuara Kamerun Ticaret Heyeti’ni ağırlayacak olan İMSAD damga vurmaya hazırlanıyor.

High Tech Port by MÜSİAD Fuarı’nın lansmanı yapıldı!

9-12 Kasım tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan, Türkiye’nin en verimli iş geliştirme platformu High Tech Port by MÜSİAD Fuarı’nın lansman resepsiyonu Ankara’da yapıldı.

E.C.A ve Serel tasarımlarını UNICERA Fuarı’nda tanıtıyor!

Armatür ve vitrifiye sektöründe trendlerin belirleyicisi Elmor, E.C.A ve Serel markalarındaki yeni, renkli ve özgün tasarımlarını 23 – 27 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar merkezinde düzenlenen UNICERA Fuarı’nda tanıtıyor.

İZFAŞ'a İzmir Fuarı hakkında suç duyurusu!

Egeli Sabah'ın "İhale yasası hiçe sayıldı" ve "Egeria ihaleden önce işe başladı" başlıklarıyla manşetinden duyurduğu ihaleleri mercek altına alan Temiz İzmir Derneği, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'na sorumlular hakkında suç duyurusunda bulundu.

Beyttürk İnşaat'a Yalova Fuarı’ndan yoğun talep!

Yalova’nın projelerinin uluslararası alanda tanıtıldığı, farklı ülkelerden bireysel alıcı, yatırımcı ve acentelerini bir araya getiren “Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi”, 14-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yalova’da gerçekleştirildi.

Hekim Holding İstanbul 38. Yapı Fuarı’na katılacak!

Sektörün öncülüğünü üstlenen Hekim Holding; Prefabrik Yapı A.Ş., Özge Yapı A.Ş., Hebo Yapı A.Ş. ve Hekim Yapı A.Ş. şirketleri ile İstanbul 38. Yapı Fuarı’nda..

Bahçekent Avrupark Evleri nerede?

Dev şehir parkı Hayat Park'a yakın bir bölgede inşa edilen Avrupark Konutları 78 bin 640 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Peki Bahçekent Avrupark Evleri nerede?

Bursa 2015 İnşaat Fuarı kapılarını açtı!

Bursa İnşaat Fuarı, bugün kapılarını açıyor. 12 Nisan'a kadar sürecek fuara eş zamanlı 3. Bursa Dekorasyon Fuarı da gerçekleşecek. Fuara 40 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

A-TECH fuarı nerede

A-TECH fuarı nerede A-TECH fuarı nerede

A-TECH- Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı, Ankara Congresium Fuar Merkezi'nde düzenlendi. Fuarda, ziyaretçi sayısı 5 binin üzerine çıktı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre TOKİ, kamu ve özel sektör temsilcilerini buluşturan A-TECH- Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuar ile ilgili açıklama yayınladı. 

Artı2 Fuarcılık organizatörlüğünde, TOKİ, Emlak Konut, KİPTAŞ ve Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün destekleri ve katılımlarıyla düzenlenen fuar, özel sektörün öncü aktörlerine ev saipliği yaptı.

Türkiye'nin 81 ilinden ziyaretçilerin akın ettiği fuara 100 firma katıldı. Fuara, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, TBMM İdari Amiri Hasan Turan da katılım gösterdi. 

Ürün portföyleriyle stantlarda yerini alan özel sektörün önde gelen profesyonelleri, kamu kurumlarının temsilcileriyle bilgi alışverişinde bulunmanın yanı sıra iş bağlantılarını gerçekleştiren fuara katılan firmalar,...