25 / 06 / 2022

Acarkent Sitesinde icralık villa

Acarkent Sitesinde icralık villa

Acarkent Sitesi'nde yer alan 785 metrekarelik kullanım alanına sahip olan villa Beykoz icra Dairesi tarafından 10 Ekim 2014 günü saat 15:00'da ihaleye çıkıyor.

Türkiye'de 3 yılda 271 otel icralık oldu!

Kovid-19 algını sebebiyle bankalar kredi alacaklarını takibe alıp icra işlemi yapmamasına rağmen 271 otel icradan satışa sunuldu. 2019'da 90 adet otel icralık olurken, 2020 yılında sayı 96'ya yükseldi. 2021'de de 83 adet otelin icralık olduğu belirlendi.

BİS Enerji'ye 2 milyar dolarlık haciz!

Türkiye'nin en önemli enerji şirketlerinden biri olan BİS Enerji, kredi borcunu ödememesi nedeniyle icralık oldu. 2 milyar dolara ulaşan borç sebebiyle şirketin gayrimenkullerine el konuldu.

İcralık konutlarla yüzde 20 daha ucuza ev sahibi olma fırsatı!

Birçok kişi konut sahibi olmak için can atıyor. Bütçelerine göre konut arayan vatandaşlar, icradan satılan evlere yöneliyor. İcradan satışa sunulan evler yüzde 20 daha uygun fiyatlı...

Antalya Gazipaşa'da emlak vergisini ödemeyen 5 bin kişi icralık oldu!

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde emlak vergisinin ödemesini gerçekleştiremeyen 5 bin kişinin aracına el konuldu. 

Kiracılar dikkat! İcralık olabilirsiniz!

Bir dönem kiralık oturduğu evin 12 yıl sonra gelen abonelik borcu nedeniyle icralık olan tüketiciyle ilgili Yargıtay emsal niteliğinde olacak karar verdi.

Bankalardan sudan ucuz satılık evler!

Bankaların satışa çıkardığı icralık evler binlerce kişiyi ucuza ev sahibi yapıyor. Bankaların satışa çıkardığı konutlar piyasalarından satın alınabilecek konutlara göre daha uygun fiyatlı olduğu için müşterilerin ilgisini çekiyor.

Bankalardan 40 bin TL'den fiyatlarla başlayan konut satışı!

Türkiye genelinde hizmet veren birçok banka kendilerine ait icralık konutları satılığa çıkardı. Her bütçeye uygun olarak satılan evlerin fiyatı 40 bin TL'den başlıyor. 

Bankalardan yarı fiyatına satılık evler!

Türkiye genelinde hizmet veren birçok banka kendilerine ait icralık konutları satılığa çıkardı. Her bütçeye uygun olarak satılan evlerin fiyatı 35 bin TL'den başlıyor. 

Ucuza konut sahibi olmak isteyenlere 'icralık ev' fırsatı!

İcra yoluyla el konulmuş ev, arsa, dükkan, tarla gibi gayrimenkuller gerçek değerlerinden çok daha ucuza icradan satışa sunuluyor. 

Sosyetik dişçi Emek Külür aidat borcu nedeniyle icralık oldu!

Bir dönem iş insanı Saadettin Saran ile evli olan sosyetik diş hekimi Emek Külür'ün Bomonti'deki ofisinin aidatını 3 yıldır ödemediği için icralık olduğu ortaya çıktı. 

Ev alacaklara 'icradan ucuz ev' fırsatı!

Piyasanın altındaki fiyatlarla satışa sunulan icralık evler ev almak isteyenler için fırsat kapısı haline geldi. İşte o ilanlardan birkaçı...

Ucuza konut sahibi olmak isteyenler dikkat! İcralık ev fırsatı!

Piyasanın altında fiyatlarla icradan satışa sunulan evlere talep gün geçtikçe artıyor. Son dönemlerde Kovid-19 sebebiyle zamlanan konut fiyatları vatandaşları icralık evlere yöneltti. Peki icradan ev nasıl alınır?

Ucuza ev sahibi olmak isteyenler için fırsat!

Piyasanın altında fiyatlarla satışa çıkarılan icralık evlere talep yağıyor. Peki krediyle icradan ev alınır mı? İcradan ev almak mantıklı mı? İşte tüm merak edilenler...

Acarkent Sitesinde icralık villa Haberi

Acarkent Sitesinde icralık villa

İstanbul İli Beykoz İlçesi'nde Acarkent Sitesi'nde yer alan villa Beykoz icra Dairesi tarafından 3 milyon 500 bin TL bedelle satılıyor. Villanın satışı açık arttırma usulüyle yapılacak.


Satışa konu olan villa bodrum katı+zemin katı+1 normal kat ve çatı katı arası kattan ibaret olup toplam kullanım alanı 785 metrekare olarak belirlenmiştir. 


Villanın giriş bahçe ile irtibatlı olan bodrum katında; salon, açık mutfak, kiler, sinema salonu, hamam yer almaktadır. Servis mekanları olarak, çamaşırhane, ütü odası ve depo yer almaktadır. 


İlahe İlanı


T.C Beykoz İcra Dairesi Taşınmazın Açık Arttırma İlanıTAŞINMAZIN

Özellikleri: İstanbul İli, Beykoz İlçesi 6 Parsel Nolu, Çavuşbaşı Köyü Saip Molla Çiftliği Mevkii, A Blok 15 nolu tripelks villa Beykoz Acarkent Sitesi içerisinde yer alıyor. Taşınmaz içerisinde müstakil yüzme havuzu yer alıyor. 


Kıymeti: 3.500.000.00 TL


1. Satış Günü: 10/10/2014...