Adım İstanbul fiyatlar

Adım İstanbul fiyatlar

Adım İstanbul Evleri projesinde konut ve ticari alanlara yer veriliyor. Adım İstanbul ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 5 peşinatla ödeme yapılabiliyor...

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi!

Adım İstanbul Kayabaşı teslim tarihi 2018 yılı Ocak ayı olarak belirlendi. 24 ay vade farksız taksit yapılabilen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor.

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim!

Adım İstanbul Kayabaşı Evleri iletişim numarası 0212 924 16 16 olarak belirtiliyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen 24 ay 0 faiz imkanıyla daire sahibi olunabiliyor.

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri!

Kayaşehir Adım İstanbul ödeme seçenekleri kapsamında peşin alımlarda indirim imkanı sağlanıyor. Başakşehir Kent Merkezi'ne yakın konumda olan projede 615 daire ve 120 ticari birim bulunuyor.

Adım İstanbul ev fiyatları!

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan projede daireler 2+1' den 5+1 'e kadar değişiyor. Adım İstanbul ev fiyatları 406 bin 800 TL' den başlangıç gösteriyor.

Adım İstanbul fiyatlar!

Adım İstanbul fiyatlar dairelerin konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. İstanbul Başakşehir'de inşa edilen projede 615 konut ve 120 dükkan yer alıyor.

Adım İstanbul Rezidans satılık!

Adım İstanbul Rezidans satılık konut teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul fiyat!

Kayaşehir Adım İstanbul fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 498 bin TL'den başlıyor. Teslim tarihi Ocak 2018 olarak belirlenen projede 615 adet konut ve 120 adet ticari birim yer alıyor.

Kayaşehir Adım İstanbul ulaşım!

Kayaşehir Adım İstanbul ulaşım bilgilerine göre proje İstanbul'un Başakşehir ilçesine bağlı Kayaşehir bölgesinde bulunuyor. Projede teslimlerin 2018 yılının Ocak ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Adım İstanbul Evleri!

Kayaşehir'de Evvel İstanbul'a yakın konumda inşa edilecek olan proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı ile yükselecek. Adım İstanbul Evleri metrekare birim fiyatı 4 bin TL'den satışa sunuluyor.

Adım İstanbul Kayaşehir fiyat!

İntaya-İntes ve Eyg Yapı tarafınan Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul'da fiyatlar 696 bin TL'den başlangıç gösteriyor.. 

Adım İstanbul Evleri yeni fiyat listesi 2017!

Adım İstanbul Evleri yeni fiyat listesi 2017 kapsamında projede fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor. Emlak Konut güvencesine sahip projede yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor...

Adım İstanbul fiyatları 2017!

Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Adım İstanbul projesinde fiyatlar 650 bin TL'den başlangıç gösteriyor..

Adım İstanbul Evleri fiyat listesi 2017!

Adım İstanbul Evleri fiyat listesi 2017 kapsamında fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor. Adım İstanbul Evleri 2018 yılında sahiplerine teslim edilecek...

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir fiyatlar!

Adım İstanbul Evleri Kayaşehir fiyatları 2+1 dairelerde 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Evleri projesinde 36 ay sıfır faiz taksit seçeneği sunuluyor...

Adım İstanbul Evleri ödeme şartları!

Adım İstanbul Evleri ödeme şartları arasında sıfır faizli, düşük peşinatlı ve uygun faiz oranlarıyla ödeme imkanları sunuluyor. Başakşehir Adım İstanbul'da fiyatlar 595 bin liradan başlıyor...

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar!

Adım İstanbul Kayaşehir fiyatlar daire tiplerine bağlı olarak değişiyor . İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçirilen projede teslimlerin 2018 yılı Ocak ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.

Kayabaşı Adım İstanbul ödeme seçenekleri!

Kayabaşı Adım İstanbul ödeme seçenekleri arasında 24 ay vade farksız taksit imkanı yer alıyor. İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa edilen projede fiyatlar 595 bin TL'den başlıyor.

Adım İstanbul ödeme koşulları!

Adım İstanbul ödeme koşulları kapsamında vade farksız taksit yapılıyor. İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir Kayaşehir'de inşa edilen projede fiyatlar 595 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Adım İstanbul güncel fiyatlar!

Adım İstanbul Konutları 2+1'den 5+1'e kadar farklı alternatifte tasarlandı. Proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa ediliyor. İşte Adım İstanbul güncel fiyatlar...

Başakşehir Adım İstanbul ne zaman teslim?

Adım İstanbul Rezidans'ta fiyatlar 605 bin TL'den başlıyor. Projede 24 ay 0 faiz avantajı ile daire sahibi olunabiliyor. Peki Başakşehir Adım İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Kayabaşı Adım İstanbul Evleri fiyatlar!

Kayabaşı Adım İstanbul Evleri fiyatları 406 bin 800 liradan başlıyor. 615 daire ve 120 dükkandan oluşan Adım İstanbul Evleri projesinde peşin alımlara yüzde 10 indirim yapılıyor....

Adım İstanbul Kayaşehir ulaşım!

Adım İstanbul Kayaşehir ulaşım bilgilerine göre proje, İstanbul Başakşehir Kayaşehir Bulvarı üzerinde bulunuyor. Çeşitli sosyal imkanların bulunduğu projede fiyatlar 406 bin 800 TL'den başlıyor.

Adım İstanbul fiyatlar

Adım İstanbul fiyatlar Adım İstanbul fiyatlar

Emlak Konut GYO güvencesine sahip Adım İstanbul projesi 726 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. 2+1'den 5+1'e kadar konut tipleri sunulan proje 16 bin 423 metrekae arsa alanına sahip. 
 

Teslim tarihi Eylül 2018 olarak planlanan Adım İstanbul Evleri projesinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Adım istanbul projesi İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de yer alıyor. 
 

İntaya-İntes ve Eyg Yapı ortaklığının imzasını taşıyan Adım istanbul Evleri toplam 615 konut ve 120 ticari üniteden oluşuyor. Proje, 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi'ne yakın mesafede yükseliyor. 
 
Adım İstanbul Evleri Başakşehir ödeme seçenekleri!
Adım İstanbul Evleri kampanyalı ödeme şekli kapsamında daireler için yüzde 5 peşinat verildikten sonra 60 ay boyunca sıfır faizle ya da 120 ay boyunca 0,45 faizle ödeme yapılabliyor....