Adım İstanbul Rezidans adres

Adım İstanbul Rezidans adres

Adım İstanbul Konutları İstanbul Başakşehir'de inşa ediliyor. 24 ay 0 faiz fırsatı ile ödeme yapılabilen proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzası taşıyor. İşte Adım İstanbul dış mekan görselleri...

Adım İstanbul Rezidans fiyatları!

Adım İstanbul Rezidans fiyatları dairelerin planlarına ve cephelerine göre değişiyor. Firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksit yapılan projede banka kredisi de kullanılabiliyor.

Adım İstanbul Rezidans Başakşehir fiyat!

Adım İstanbul Rezidans Başakşehir fiyat listesi 595 bin liradan başlıyor. Adım İstanbul Başakşehir projesinde yüzde 50 peşinata, 24 ay sıfır faizle taksit seçeneği sunuluyor...

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık!

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans satılık ev fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle vade imkanı sunan projede konutların alanları 60 ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Başakşehir Adım İstanbul ne zaman teslim?

Adım İstanbul Rezidans'ta fiyatlar 605 bin TL'den başlıyor. Projede 24 ay 0 faiz avantajı ile daire sahibi olunabiliyor. Peki Başakşehir Adım İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Adım İstanbul Başakşehir teslimleri ne zaman?

Adım İstanbul Rezidans'ta konut fiyatları 605 bin TL'den başlıyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir teslimleri ne zaman?

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satış ofisi!

Daire alanlarının 60 metrekareden başladığı projede teslimler 2018 yılı Ocak ayında yapılması planlanıyor. Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satış ofisi telefon numarası 0212 924 16 16 olarak belirlendi.

Adım İstanbul Rezidans Kayaşehir teslimler!

Adım İstanbul Rezidans Kayaşehir projesinde daire teslimleri Ocak 2018 tarihinde yapılıyor. Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans projesinde 615 daire ve 120 ticari birim yer alıyor...

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satılık!

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satılık daire fiyatları 406 bin 800 TL'den başlıyor. 35 bin 76 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen projede kapalı yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar sunuluyor.

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans teslim tarihi!

Başakşehir Adım İstanbul Rezidans teslim tarihi Ocak 2018 olarak belirlendi. Adım İstanbul Rezidans projesinde 615 adet daire ve 120 adet ticari birim yer alıyor...

Adım İstanbul Rezidans satılık!

Adım İstanbul Rezidans satılık konut teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Adım İstanbul Rezidans Kayaşehir fiyat!

Adım İstanbul Rezidans Kayaşehir fiyat listesi 406 bin 800 liradan başlayarak yükseliyor. Adım İstanbul Rezidans Kayaşehir projesinde 615 daire ve 120 ticari birim yer alıyor...

Kayabaşı Adım İstanbul Rezidans!

Kayabaşı Adım İstanbul Rezidans projesinde fiyatlar 498 bin liradan başlayarak değişiyor. Kayabaşı Adım İstanbul Rezidans projesinde 615 daire ve 120 ticari birim yer alıyor...

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satış fiyatları!

Kayaşehir Adım İstanbul Rezidans satış fiyatları 406 bin 800 liradan başlayarak değişiyor. 615 konut ve 120 dükkandan oluşan Kayaşehir Adım İstanbul projesinde dairelerin teslimleri Ocak 2018 yılında yapılıyor...

Adım İstanbul Rezidans adres

Adım İstanbul Rezidans adres Adım İstanbul Rezidans adres

Adım İstanbul Residence'de dairelerin alanları minimum 60, maksimum 300 metrekare şeklinde tasarlandı. Projede yüzde 25 peşinatta, kalan konut bedeli için banka kredisiyle vade uygulanıyor. 


Arsa alanı 35 bin metrekare olarak belirlenen Başakşehir Adım İstanbul'da 615 adet daire ve 120 adet ticari alan bulunuyor. Projede teslimlerin 2018 yılı Ocak ayı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. 


İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Adım İstanbul Evleri fiyatları 605 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 


Konutların 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildiği Adım İstanbul Rezidans'ta yarısı peşinde, kalan kısım için 24 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. 


Adım İstanbul Kayaşehir'de kapalı yüzme havuzu, dinlenme terasları,...