Ağaoğlu andromeda gold fiyat

Ağaoğlu andromeda gold fiyat

Ağaoğlu Andromeda Gold fiyat listesi 1 milyon 830 bin TL'den başlıyor. Andromeda Gold Ataşehir'de beş farklı ödeme seçeneği sunuluyor...

Ağaoğlu kampanyasında yüzde 35 faiz desteğiyle! Yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 35 faiz desteği kampanyasına devam eden Ağaoğlu İnşaat'ın söz konusu kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim dairelerde yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 1 oranında peşinat uygulanan Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde faiz desteği kampanyasıyla yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Projeler hemen teslim ediliyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim 200 dairede yüzde 35 faiz desteği!

13 Şubat taraihinde başlayan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşinat sonrasında yüzde 24'lük kısım taksitlendiriliyor. Yüzde 75'lik kısmın yüzde 35'inde faiz desteği sağlanıyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim dairelerde yüzde 35 faiz desteği!

Yüzde 1 peşinat ve yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasıyla hemen teslim dairelerde yüzde 35 faiz desteği!

Yüzde 75'lik kısım için yüzde 35 faiz desteği sağlanan Ağaoğlu faiz desteği kampanyası hemen teslim Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli kabul ediliyor.

Ağaoğlu kampanyası ne zaman bitecek?

Ağaoğlu İnşaat'ın hemen teslim projeler için hayata geçirdiği kampanyası kapsamında yüzde 1 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabiliyor. Peki Ağaoğlu kampanyası ne zaman bitecek?

Ağaoğlu Maslak 1453'e leed gold yeşil bina sertifikası!

Ağaoğlu Maslak 1453, dünyanın en önemli çevresel sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği ödülü olan LEED GOLD sertifikası aldı. 

Andromeda Gold fiyatları!

Ağaoğlu İnşaat imzası taşıyan Andromeda Gold fiyatları 1 milyon 830 bin TL'den başlıyor. İstanbul Ataşehir'de yükselen Andromeda Gold projesinde teslimler hemen yapılıyor.

Ağaoğlu Andromeda Gold Ataşehir fiyat 2017!

İstanbul Ataşehir'de yer alan Andromeda Gold projesi 398 konuttan meydana geliyor. Projede konut teslimleri hemen yapılıyor. İşte Ağaoğlu Andromeda Gold Ataşehir fiyat 2017...

Ağaoğlu Andromeda Gold fiyat 2017!

Ağaoğlu Andromeda Gold fiyat listesi 1 milyon 830 bin TL'den başlıyor. Andromeda Gold Ataşehir'de beş farklı ödeme seçeneği sunuluyor...

Ağaoğlu Central Park LEED Gold Sertifikası adayı!

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Central Park projesinde satışlar devam ediyor. New York mimarisinden esinlenilerek inşa edilen proje çevre dostu yeşil binalara verilen LEED Gold Sertifikası adayı.

İşte Petek Ertüre'nin Andromeda Gold'daki lüks dairesi!

Ağaoğlu Holding’in patronu Ali Ağaoğlu’nun hayat arkadaşı Petek Ertüre, Ataşehir-Andromeda Gold’daki 550 metrekarelik süper lüks dairesinin kapılarını Şamdan Dergisi’ne açtı.

Emlak Konut Andromeda Gold açık artırma ihalesi ne zaman?

Emlak Konut GYO Andromeda Gold projesinde yer alan dükkan ve ticari üniteleri satışa çıkarıyor. Projede teslimler hemen gerçekleşiyor. Emlak Konut Andromeda Gold açık artırma ihalesi ne zaman?

Emlak Konut 366 ticari üniteyi 254.5 milyon TL'ye satıyor!

Emlak Konut GYO, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Bahçekent Emlak Konutları, Stüdyo 24, Andromeda Gold, Burgazkent Çarşı, Park Yaşam Mavişehir projelerinde bulunan 366 adet ticari üniteyi satışa çıkardı.

2007 yılında Eltes Gold Residence satışa sunulmuş!

2007 yılında Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Ümraniye Madenler'de inşa ettiği Eltes Gold Residence satışa sunulmuş. 27 katlı Eltes Gold Residence'ta 20 farklı tipte 231 dairenin bulunuyormuş.

Ağaoğlu'nun yüzde 35 faiz desteği kampanyası sona erdi!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği hemen teslim dairelerde yüzde 35 oranında faiz desteği kampanyası sona erdi. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerliydi.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim 200 dairede yüzde 35 faiz desteği!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği kampanya kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim dairelerde yüzde 35 faiz desteği!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği kampanya kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinat imkanı!

Ağaoğlu İnşaat'ın faiz desteği kampanyası devam ediyor. My Towerland, Andromeda Gold ve My Home Maslak projelerinde geçerli olan kampanyada yüzde 1 peşinat imkanı bulunuyor.

Ağaoğlu andromeda gold fiyat

Ağaoğlu andromeda gold fiyat Ağaoğlu andromeda gold fiyat


52 katlı tek kule olarak inşa edilen Andromeda Gold projesi Ağaoğlı İnşaat tarafından hayata geçirildi. Andromeda Gold projesi, İstanbul Ataşehir'de yer alıyor.


2+1 ve 3+1'lerin satışta olduğu Andromeda Gold Ataşehir projesinde fiyatlar 1 milyon 830 bin TL'den başlıyor. Andromeda Gold Ataşehir'de daireler hemen teslim ediliyor.


398 konutun yer aldığı Andromeda Gold Ataşehir'de 20 bin metrekare alanda inşa edildi. Andromeda Gold projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, çocuk oyun alanları, açık-kapalı otopark gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


Andromeda Gold Ataşehir'de 24-120 ay arasında kadar banka kredili ödemelerde faiz oranları 0,19'dan 0,82'ye kadar değişiyor. Andromeda Gold ödeme kampanyası 2017!


1) Yüzde 8 peşinat, yüzde 76 banka kredisi, yüzde 8 Aralık 2017'de ara ödeme, yüzde 8 Haziran 2018'de ara ödeme .


2) Yüzde 15 peşinat, yüzde 55 banka kredisi, yüzde 15...