ağaoğlu inşaat veliefendi

ağaoğlu inşaat veliefendi

Ağaoğlu Veliefendi ödeme planı bilgileri haberimizde yer alıyor. Ağaoğlu Veliefendi projesi Bakırköy Kartal Mahallesi'nde hayata geçiriliyor...

Ağaoğlu Veliefendi projesinin satışları ertelendi!

Yarın satışa sunulacak olan Ağaoğlu Veliefendi projesinin satışları ertelendi. Ağaoğlu Veliefendi projesinin satışa ne zaman çıkacağı henüz belli değil...

Ağaoğlu Veliefendi Projesi nerede? Detaylı ulaşım adresi!

Ağaoğlu Veliefendi Projesi, ulaşımı kolay bir alanda yükselecek. 2013'te temeli atılacak proje, Veliefendi Hipodromu karşısında yer alacak.

Ağaoğlu inşaat sektörünün en itibarlı firması seçildi!

Türkiye İtibar Endeksi 2017 Araştırması sonuçları açıklandı. Açıklamaya göre, İnşaat sektöründe “Türkiye’nin En İtibarlı Markası”, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aağaoğlu oldu.

Emre Ağaoğlu İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emre Ağaoğlu İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Emre İbrahimağaoğlu kuruldu.

Ağaoğlu İnşaat Central Park fiyatları!

Ağaoğlu İnşaat Central Park fiyatları 976 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Ağaoğlu Central Park Evleri Bakırköy projesi 2018 yılı Mart ayında teslim ediliyor...

Ağaoğlu İnşaat My Newwork projesinde metrekaresi 6 bin 40 dolara!

Teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülen projede Ağaoğlu İnşaat imzası bulunuyor. İstanbul Ataşehir'de inşa edilen projede ofislerin büyüklükleri 106 metrekare ile 172 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 6 bin 40 dolara!

Ofis alanlarının 106 ile 172 metrekare arasında tasarlandığı proje Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ataşehir'de yükselen projede anlaşmalı bankalardan kredi sağlanıyor.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 30 ay vade farksız taksitlerle!

Ofis fiyatlarının metrekare bazında hesaplandığı proje konum olarak İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de inşa edilyor. My Newwork Projesi Ağaoğlu İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 30 ay 0 faizle!

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'teki ofislerin alanları 106 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Projede 30 ay vade farksız taksitle ödeme de yapmak mümkün.

Ağaoğlu İnşaat My Newwork'te 30 ay 0 faizle!

Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen projede ofislerin büyüklükleri 106 metrekare ile 172 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede teslimlerin 2017 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor.

Ağaoğlu İnşaat 1.000 TL hediye çeki kampanyası!

Ataşehir ve Maslak'taki projeleriyle satışlarına devam eden Ağaoğlu İnşaat 1.000 TL hediye çeki kampanyası kapsamında hayalindeki evi anlatmak üzere ilgili formu dolduranlara Vakko'da kullanabilecekleri hediye çeki veriyor.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinat imkanı!

Ağaoğlu İnşaat'ın faiz desteği kampanyası devam ediyor. My Towerland, Andromeda Gold ve My Home Maslak projelerinde geçerli olan kampanyada yüzde 1 peşinat imkanı bulunuyor.

Ali Ağaoğlu: İnşaat sektörü engeller kalkarsa dışa açılacak!

Türk inşaat sektörünün 30 yılda kendini bağlayan zincirlerden kurtulduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu, bundan sonrasında ise bürokrasinin kaldırılması gerektiğini söyledi.

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasında yüzde 1 peşinatla!

Yüzde 1 peşinatla faiz desteği sağlanan Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli kabul ediliyor.

Ağaoğlu İnşaat kampanyasında yüzde 35 faiz desteği! Yüzde 1 peşinatla!

Ağaoğlu İnşaat faiz desteği kampanyasına 13 Şubat'ta başlanıldı. Faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projelerinde geçerli.

ağaoğlu inşaat veliefendi

ağaoğlu inşaat veliefendi ağaoğlu inşaat veliefendi


Ağaoğlu Veliefendi projesi İstanbul Bakırköy'de hayata geçiriliyor. Ağaoğlu Veliefendi Bakırköy Kartal Mahallesi'nde inşa ediliyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın söz konusu alanda emsali 2,5 olarak belirlemişti.


Ağaoğlu Veliefendi ödeme planı henüz açıklanmadı. Veliefendi Hipodromu karşısında yükselecek olan Ağaoğlu Veliefendi projesi Bakırköy'de eski boya ve mensucat fabrikalarının arsasında inşa ediliyor.


Ağaoğlu Veliefendi projesi fiyat bilgileri henüz tam olarak netleşmedi ancak Ağaoğlu Veliefendi metrekare birim fiyatının 6 bin TL'nin üzerinde olacağı belirtildi. Ağaoğlu Veliefendi projesi 8 blok olarak inşa ediliyor.


 1.200 adet konutun olacağı Ağaoğlu Veliefendi projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleri tasarlandı. Ağaoğlu Veliefendi ödeme planı bilgilerini açıklandığında sitemizde bulabilirsiniz. Ağaoğlu Veliefendi projesi Bakırköy'e 1 kilometre, Merter'e 2 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor.Telefon: 444 6 777

Web Adresi: