Aksaray Yolu Organize Sanayi kavşak projesi

Aksaray Yolu Organize Sanayi kavşak projesi

Konya Büyükşehir Belediyesi, Aksaray Yolu Organize Sanayi girişine yapılacak köprülü kavşağın temelini törenle attı.

Didim'de Antik Kral Yolu’na OSB kurulacak!

İYİ Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin yaptığı açıklamada Didim’de antik Kral Yolu üzerinde ve turizm bölgesinde Didim Su Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurulacağını söyledi.

Aksaray'da yeni hastanenin imar yolları açılıyor!

Aksaray'da 400 yataklı yeni Devlet Hastanesinin şehirle bağlantısını sağlayacak 25 metre genişliğinde Tacin Mahallesine bağlantılı imar yolu açılmaya başlandı.

Aksaray'da TOKİ çalışmaları incelendi!

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, TOKİ-Akin Yolu’ndaki çalışmaları inceledi.

Aksaray'a yeni şehir kurulacak!

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yeni Sanayi Projesi ile mevcut sanayiyi taşıdıktan sonra üniversite ve organize yolu arasında yeni bir şehir kurulacağını söyledi.

Konya Büyükşehir'den yeni köprülü kavşak!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Aksaray Yolu Organize Sanayi girişine yapılacak köprülü kavşağın temelini törenle attı.

Konya Aksaray Organize Sanayi'ye köprülü kavşak geliyor!

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Aksaray Yolu Organize Sanayi girişinde yapılacak köprülü kavşağın temeli 31 Ağustos Çarşamba günü saat 11.00’da atılıyor.

Konya'ya 15 milyon TL'lik köprülü kavşak!

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Aksaray Yolu Organize Sanayi Köprülü Kavşak inşaatında incelemelerde bulundu.

Aksaray Yeni Sanayi Kentsel Dönüşüm projesinde son durum!

Aksaray Yeni Küçük Sanayi Sitesi'nde fiyatlar belirlendi. Üniversite ve organize sanayi arasında kalan 300 hektarlık alana yapılacak olan projede, 102.5, 202.5, 3002.5, 405 ve 505 metre kareden oluşan 5 farklı tip de dükkân yapılacak.

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'ne yeni üst geçit yapılıyor!

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde yapımına başlanan 420 metre uzunluğundaki vasıta üst geçidi projesi ile demir yolu hemzemin geçişinde yaşanan trafik yoğunluğunun giderilmesi planlanıyor.

Konya 4. OSB sanayicileri yol istiyor!

4. OSB’de faaliyet gösteren sanayiciler, iş yerlerine ulaşırken imar planında yer alan giriş yolunun yapılmaması nedeniyle Aksaray Yolu’nda yaklaşık 10 kilometre fazladan yol kat ediyor. Bu da zaman ve yakıt kaybına yol açıyor

Elazığ Aksaray, kentsel dönüşüm açısından birinci sırada!

Elazığ’ın en eski mahallesi olan Aksaray Mahallesi Muhtarı Abdullah Bayrak, mahallelerinin en önemli sorunları olarak ifade ettiği Çimento Fabrikası, demir yolu, kentsel dönüşüm ve Suriyeli sığınmacılar konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Aksaray OSB'de 2. genişletme altyapı çalışmaları incelendi!

Aksaray’da Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu üyeleri, altyapı ihalesi yapılan 2. genişleme alanında incelemelerde bulundu.

Aksaray OSB'de 2 yatırımcıya parsel tahsis edildi!

Aksaray Valisi, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Vali Şeref Ataklı yaklaşık 650 kişinin daha istihdam edileceği 140 dönümlük sanayi parselinin 2 ayrı yatırımcıya tahsis edildiğini söyledi.

Aksaray Yolu Organize Sanayi kavşak projesi Haberi

Aksaray Yolu Organize Sanayi kavşak projesi


Konya Büyükşehir Belediyesi, Aksaray Yolu Organize Sanayi girişine yapılacak köprülü kavşağın temelini törenle attı.


Törenin açılışında konuşan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 15 Temmuz’da yapılan darbe girişiminin ardından milletin vatanı, dini, inancı için gözünü kırpmadan şehadete nasıl gidebileceğinin örneklerini verdiğini söyledi.


15 Temmuz’dan sonra sloganlarının “Gündüz iş, gece nöbet” olduğunu hatırlatan Başkan Akyürek, “Millet olarak teyakkuzu devam ettiriyoruz. Ülkemizin Büyük Türkiye hedefi için hep birlikte çalışırsak başarıya ulaşırız. Konya olarak sanayicimizle, iş adamlarımızla, kurum ve kuruluşlarımızla, 32 belediyemizle Cumhurbaşkanımızın gösterdiği istikamette hep birlikte yürümeye devam ediyoruz. Konya’mıza, son yıllarda kazandırdığımız anıtsal eserlere katkı yapmaya devam ediyoruz. Konya olarak laf değil, iş üretiyoruz. Konyalılar olarak, Konyalı belediyeler olarak, yatırımcı kuruluşlar olarak Lider Ülke Türkiye hedefine en büyük desteği her zaman verdik,...