ankara kuğulu park

ankara kuğulu park

Ankara'nın simgesi Kuğulu Park'ta 1970'lerden beri ilk kez yenileme çalışması yapılacak. Havuzdaki çatlaklardan 30 tonluk suyun sızması engellenecek. Park, sonbahara yetişecek

Mesa'dan 0,64 faizli konut kredisi kampanyasına destek!

Mesa'nın projelerinden konut almak isteyenler ayrıcalıklı fırsatlarla konut sahibi olabiliyor. Mesa Çubuklu 28, Mesa Orman, Mesa Koz, Mesa Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve Ankara'daki Park Mozaik projeleri kampanyaya dahil edildi.

Ankara Yıldız Park fiyatları 350 bin TL'den başlıyor!

Yıldız Park İnşaat tarafından hayata geçirilen Yıldız Park Ankara projesinde daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor. Ankara Altındağ'da inşa edilen Yıldız Park Evleri 9 bin 86 metrekare alana sahip.

Ankara Yıldız Park görücüye çıktı!

Yıldız Park İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Ankara Yıldız Park projesi 181 daireden meydana geliyor. 3 blok şeklinde yükselen Yıldız Park Evleri 9 bin 86 metrekare arsa alanına sahip.

Ankara Eti Park İş Merkezi'nin inşaatı TBMM gündeminde!

CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Ankara'daki bir AVM inşaatına ilişkin soru önergesi hazırladı. Yılmaz sorularını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya iletti..

Ankara Yenimahalle park ve spor alanı imar planı yarın askıda!

Ankara Yenimahalle 15020 ada 2 parsel ve çevresindeki park alanına ilişkin nazım ve uygulama imar planı değişikliği yarın askıya çıkarılıyor...

Ankara Arkeo Park açılıyor!

Çamlıdere Belediye Başkanı H.Caner Can Çamlıdere Arkeo Parkı'nı ( Medeniyetler Müzesi ) Çamlıdere halkının hizmetine açmaya hazırlanıyor. Müzede Helenistik dönem ve öncesine ait birçok kalıntı bulunacağı belirtildi.

Ankara Queen Park teslim tarihi ne zaman?

Ankara Queen Park Evleri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 450 bin liradan başlıyor. 213 konutluk Queen Park Evleri Ankara projesinde teslimler bu yıl başlıyor...

Ankara Central Park projesi sporu nasıl etkileyecek?

Ankara 19 Mayıs Stadı arazisiyle Gençlik Parkı’na yapılmak istenen yaşam alanı projesi, spora ağır bir darbe indirecek. ‘Central Park’ adı verilecek alanın bir bölümüne 42 bin kişilik stadyum inşa edilecek.

Ankara Queen Park'ta parka sıfır daireler!

Kent merkezinden uzaklaşmadan lüks ve konforlu yaşam isteyenlerin adresi Urankent’te hayata geçirilen Queen Park Konut Projesi, yerleşmiş ‘denize sıfır’ algısını, hemen önündeki 20 bin metrekarelik Mehmet Hacim Kamoy Parkı’yla ‘parka sıfır’ olarak değişti

Ankara Queen Park Haziran 2016'da teslim!

URAN Holding bünyesindeki Uransan'ın Ankaralılar'ı şehir merkezinden uzaklaştırmadan konforlu ve kaliteli konutla buluşturduğu Urankent'in son projesi Queen Park, özellikleri ile konutta 2016 trendini alıcılara ve sektöre sunuyor.

Ankara Queen Park Konut Projesi büyük ilgi görüyor!

Ankara'da tamamladığı konut projeleri ile bulunduğu semte ismini veren Uran Holding'e bağlı Uransan AŞ; Prestij, Elit, Mirage Bahçe ve Royal Plus'tan sonra Oueen Park Konut Projesi ile konut alıcısından büyük ilgi gördü.

Ankara Queen Park'ın yüzde 60'ı satıldı!

Konutta stok fazlası, talep daralması gibi konular gündemde yerini almaya devam ederken, doğru konumlanmış projeler temel aşamasında bile üretimin yarıdan fazlasını satabiliyor.

Ankara Queen Park projesi 2016 Haziran'da teslim!

Başkent Ankara'da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan'ın yeni projesi Queen Park bölgeyi tarandıracak. Konutlar 1+1'den 4+1'e kadar oluşuyor.

ankara kuğulu park

ankara kuğulu park ankara kuğulu park

İnsan canlısı kuğuları, asırlık ağaçlarıyla Ankara ’nın ‘nefes’ alanı olan Kuğulu Park’ta bu aralar farklı bir hazırlık var. Yolu Ankara ’ya düşen herkesin oturup soluklandığı, kuğularıyla dertleştiği, Ankara ’nın yeni simgesi ‘ Behzat Ç .’nin de zaman zaman sığındığı Kuğulu Park, Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu’nun aldığı kararla ‘yapısı korunarak’ yenilenecek. Çankaya Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek yenilemeyle, parktaki havuz tabanında bulunan çatlaklardan sızan 30 tonluk su kaybının önüne geçilmiş olacak. Bir başka deyişle, Ankaralıların anılarını biriktiren park, artık havuzun suyunu da biriktirebilecek. 31 Ağustos’ta ihalesine çıkılacak olan proje 15 Eylül’de başlayacak ve 2.5 ay içinde bitirilecek Park, Behzat Ç .’nin yeni sezonuna da yetişmiş olacak. 


‘Zarar vermeyiz’ 

Kuğulu Park için hassas davrandıklarını belirten Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Buğra Gökçe “Parkın sınırları...