ankara one tower

ankara one tower

One Tower Ankara satış ofisi bilgileri kapsamında telefon numarası şu şekilde 0 312 483 03 03. Ankara'da yer alan One Tower projesinde teslimlerin Mayıs 2015'te gerçekleşmesi planlanıyor...

One Tower projesi Ankara'ya yön verecek!

MODERN şehirleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ankara'nın en yüksek konut kulesi olacak One Tower, yılların eskitemeyeceği modern mimarisi, ayrıcalıklı donatılarıyla sadece Oran'ın değil Ankara'nın sembol projesi olmaya aday...

One Tower'da minimum fiyat 602 bin TL!

Modern ehirleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ankara'nın en yüksek konut kulesi olacak One Tower, yılların eskitemeyeceği modern mimarisi, ayrıcalıklı donatılarıyla sadece Oran'ın değil Ankara'nın sembol projesi olmaya aday.

Ankara One Tower iletişim!

Ankara One Tower iletişmi bilgilerine göre proje, Başkent Ankara'da özçelik Tan ortaklığı ile konumlandırılıyor. Ankara One Tower iletişim bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Proje, 190 bin 183 metrekare alan üzeridne yükseliyor.

Ankara One Tower!

Ankara One Tower projesinde daire teslimlerinin Aralık 2015 yılında yapılması planlanıyor. 306 konutluk Ankara One Tower projesinde 2+1 dairelerden 5+1 dairelere kadar seçenekler sunuluyor...

Özkan Özçelik: Konutta alternatifin artması kaliteli projelere yaradı!

Ankara- Büyük şehirlerde birbiri ardına yükselen proje konutlar özellikle oturmak için konut arayan “mükemmeliyetçilerin” işini kolaylaştırdı. İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik: "Konutta alternatifin artması kaliteli projelere yaradı" dedi...

Ankara One Tower 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine ev sahipliği yaptı!

Tamamlandığında Ankara'nın en yüksek konut kulesi olacak 185 metrelik One Tower Kule Konut ve AVM projesinin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında sıradışı bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

Özkan Özçelik: Yeni projelerdeki maliyet artışı fiyatlara yansıyor!

“ Yaşam merkezi ”ne dönüşen konutlar keyifli oturum imkanı sunarken, sosyal donatı alanlarında metrekarelerin ve kullanılan malzemelerin yüksek maliyeti ise konut fiyatlarının artmasına neden oluyor...

Ankara One Tower'da 24 ay 0 faiz!

Oran'da inşa edilen ve 185 metrede eşsiz manzara sunan One Tovver'da ev sahibi olmak isteyenler için başlatılan yüzde 25 peşin 24 ay sıfır faizli kredi kampanyası, Mart ayının sonuna kadar devam edecek.

One Tower'da 24 ay sıfır faiz!

48 katlı One Tower Kule Konut projesi, özel bir kampanya başlattı. Mart ayının sonuna kadar devam edecek kampanyaya göre One Tower'da ev sahibi olmak isteyenler, yüzde 25 peşin, 24 ay 0 faizli kredi olanağından yararlanabilecek.

One Tower Kule'de 306 residence daire bulunuyor!

Projeyi hayata geçiren İTO Yatırım'ın ortaklarından Özkan Özcelik "Projemizde, temel betonun tüm bina betonuna oranı yaklaşık yüzde 25. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükteki 306 residence daire bulunuyor" dedi.

Ankara One Tower sanatseverlerden tam not aldı!

"Anadolu Desenleri" sergisiyle Sanat Günleri etkinliklerine başlayan One Tower, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği ile ortaklaşa düzenlediği "30 Yılın Basın Fotoğrafları" sergisiyle de sanatseverlerden tam not aldı.

One Tower, Ankara'nın yeni sanat merkezi oldu!

“Başkent’in zirvesi” olarak da bilinen ve tamamlandığında 185 metre yüksekliğiyle Ankara’nın en uzun kulesi olacak 48 katlı One Tower Kule Konut projesi Ankara'nın yeni sanat merkezi oldu.

One Tower Sanat Günleri başlıyor!

185 metre yüksekliği ile " Başkent'in zirvesi " olarak tanımlanan One Tower, ilk sanat etkinliğini fotoğraf sanatçısı Hamit Yalçın'ın hava çekimlerinden oluşan "Anadolu Desenleri" sergisiyle başlatacak.

One Tower Başkent'te yüksekliği ile baş döndürüyor!

Oran'da Özçelik İmaj ve Tan şirketleri ortaklığı ile kurulan İTO Yatırım'ın projesi One Tower, görece yeni bir doku ve bölgenin tek AVM'sinin yanı başında oldukça iddialı teknolojik dili ile karşımıza çıkıyor. Projedeki kulelerin yüksekliği 185 metre...

Decathlon Ankara One Tower AVM’de mağaza açtı!

Decathlon, 5 farklı spor alanı ve özel ürün test alanlarıyla 5 bin 892 metrekare alanda sporseverlere yepyeni bir deneyim sunan ilk konsept spor deneyim mağazasını One Tower AVM’de hizmete açtı.

One Tower Ankara fiyatları 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor!

Ankara Oran'da hayata geçirilen One Tower projesinde satışlar devam ediyor. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükte 306 adet konut bulunuyor.

One Tower Diplomatique projesinin lansmanına ünlü akını!

Ankara'da hayata geçirilen One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 tarihinde 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı.

Ankara'da yılın ilk yarısında 73 bin 119 konut satıldı!

2017 yılının ilk yarısında 654 bini aşkın konut satılırken büyükşehirler arasında Ankara öne çıktı. Yüzde 8.5 yükseliş yakalayan Ankara'da 73 bin 119 konut satıldı.

Ankara Veb Tower İncek satılık daire!

Mogan ve Eymir göllerinin manzarasına hakim Veb Tower İncek projesi 86 daireden meydana geliyor. Ankara Veb Tower İncek satılık daire tipleri haberimizde yer alıyor.

Ankara Veb Tower nerede?

36 katlı bir kule ve 2 katlı bir yapı şeklinde yükselen İncek Veb Tower projesi Vebtaş Mühendislik İnşaat tarafından inşa ediliyor. Peki Ankara Veb Tower nerede?

One Tower AVM Ankaralıların gözdesi oldu!

Dünyaca ünlü Mimar Murat Tabanlıoğlu imzası taşıyan One Tower AVM, özellikle gurme mekanları ile Ankaralı'nın yeni adresi oldu" dedi.

One Tower AVM'den mağazalara kira desteği!

İnşaat sektörünün başı çektiği piyasalara destek kampanyaları, AVM sektörünü de harekete geçirdi. Başkent Ankara’nın yeni buluşma noktalarından One Tower AVM’nin, bünyesindeki mağazalara kira desteği yaptığı öğrenildi.

One Tower Ankara'da sıfır peşin, hemen taşın!

One Tower Ankara'da sıfır peşin, hemen taşın kampanyası başladı. One Tower projesinde peşinat vermeden daire sahibi olma fırsatı sunuluyor...

One Tower Diplomatique yüzde 20 kazandıracak!

İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, Ankara'nın en önemli bölgelerinden Oran'da hayata geçen One Tower Diplomatique"in kısa süre sonra yaşam başladığında en az yüzde 20 oranında değerini artırmasını beklediğini söyledi.

One Tower Diplomatique'de hemen teslim avantajı!

Ankara Oran'da 185 metre yüksekliğiyle Ankara'nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, özel bir kampanya başlattı. Projedeki kampanya Eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

One Tower Diplomatique'den peşinatsız kampanya!

185 metre yüksekliğiyle Başkent Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, yaşamın başlamasına kısa süre kala zirvede olmak isteyenlere özel bir kampanya başlattı.

One Tower Diplomatique’de kiralamalar başladı!

Üstlendiği ‘diplomatik’ rolle yabancıların en fazla tercih ettiği projelerin başında gelen One Tower Diplomatique’de kiralamalar başladı.

ankara one tower

ankara one tower ankara one tower

Daire alanlarının 112,2 metrekareden başlayarak yükseldiği One Tower Ankara satış ofisi bilgilerinden önce projenin diğer özelliklerinden bahsedelim.


One Tower projesi Özçelik, İmaj ve Tan Ortaklığı imzası taşıyor. Proje  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon penthouse tiplerinde dizayn edildi. 


Özçelik-İmaj-Tan ortaklığı One Tower teslim tarihi 2015 yılının Mayıs ayı olarak belirlendi. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor.


One Tower Ankara satış ofisi bilgileri kapsamında telefon numarası 0 312 483 03 03 olarak belirlendi. One Tower Ankara projesinde satış süreci devam ediyor.


Ankara One Tower projesinde spor alanları, masaj odaları, kapalı otopark, buhar banyosu, fitness center ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatı alanları yer...