16 / 08 / 2022

Annelerin Ruhuna Dokunmak semineri

Annelerin Ruhuna Dokunmak semineri

Sakinlerine ve ziyaretçileri için her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı'da “Annelerin Ruhuna Dokunmak” konulu sağlık söyleşisi düzenlendi. Büyükyalı, annelerin ve anne adaylarının beğenisini topladı.

Rusya’ya ekonomik yaptırımlar gevşer mi? Bazı ABD bankaları tekrar Rus tahvillerinde alım satıma başladı

Bazı büyük ABD bankaları son günlerde Rus borçlanma araçlarında alım satım işlemi yapılmasına tekrar aracılık etmeye başladı. Böylece Batılı yatırımcıların artık dokunmak istemediği Rus tahvillerini satmaları mümkün olacak.

Market reyonlarında satılan o marka gıda ürünü ölüme neden oldu! Acil toplanıp soruşturma başlatıldı

Market reyonlarında satılan bebek mamaları ülkede krize neden oldu. Bir markanın ürününden kullanan annelerin bebekleri ağır şekilde hastalandı bebeklerden ikisi hayatını kaybetti. Söz konusu mamalar toplatıldı. Olayla ilgili soruşturma açıldı.

Karaca'da Anneler Günü'ne özel yüzde 25 indirim fırsatı! Hem çok al az öde hem kargo bedava!

Annelerin gönlünü fethetmeyi hedefleyen Karaca, Anneler Günü kampanyasını başlattı. Karaca'da Anneler Günü'ne özel olarak yüzde 25 indirimin yanı sıra kargo bedava fırsatı da sunuluyor. İşte detaylar...

Vatan Bilgisayar'dan Philips süpürge Anneler Gününe özel olarak satışta! İşte 23 Nisan 2022 ürün ve fiyat listesi...

Anneler Gününe özel olarak Vatan Bilgisayar'da annelerin beğenisine sunulan Philips Toz Torbasız Süpürge kaç TL? İşte 23 Nisan 2022 ürün ve fiyat listesi...

Anneye erken emeklilik imkanı 10 soruda tüm detaylarıyla!

Anne olan kadınlar doğum borçlanması yoluyla erken emeklilik imkanından faydalanabiliyor. Ayrıca engelli çocuğu olan kadınlarda ise yaş ve prim desteği imkanı sunuluyor. İşte annelerin erken emekli olmasını sağlayan formüller ve detayları...

Hesaplara karşılıksız 3000 TL yatacak!

Pandemi döneminde alınan tedbirler kapsamında anaokuluları kapanınca, çalışan annelerin çocukları zorunlu olarak evde olmak zorunda kaldı. Çalışan anneler için bakıcı maaşı olarak hesaplara en az 3000 TL yatırılıyor.

Çoklu baro sisteminde şu anki gayrimenkullere dokunulmayacak!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Birden fazla baro olursa da şu andaki mevcut baronun tüm mülkiyeti devam edecek. Yeni baro varsa sıfırdan çalışmaya başlayacak. Yapabiliyorsa gayrimenkul alacak. Şu anki baroların mevcut gayrimenkullerine dokunmak gibi bir çalışma yok." dedi.

Şekib Avdagiç'ten ev sahipleri ile kiracılara çağrı!

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç yaptığı açıklamada, "İçinde bulunduğumuz zor dönemde üzerimizdeki sorumlulukları da paylaşmalıyız. Gayrimenkul sahipleri ile kiracıların empati içinde üzerlerindeki yükleri paylaşmaları bu zor günlerin dayanışma ruhuna çok uygun olacaktır" dedi.

Ankamall AVM'de kira bedellerine yüzde 100 indirim kararı!

Yeni Gimat GYO, sahibi olduğu milli dayanışma ruhuna katkıda bulunmak adına Nisan 2020 dönemiyle sınırlı olmak üzere Ankamall AVM kira bedellerinde yüzde 100 indirim yapılmasına karar verdi.

Ankara'da 20 ilçede kreş açılacak!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, çalışan annelerin çocukları için 20 ilçede 20 kreş açılacağını söyledi. 

GMW MIMARLIK 19 yaşında!

GMW MIMARLIK; kuruluşundan günümüze uzanan süreçte ekip ruhuna önem veren yapısıyla, farklı tecrübeye ve yeteneğe sahip birbirlerini tamamlayan mimarlardan oluşan ekibiyle ve kurumsal yapıyı sürdüren vizyonuyla 19 yıldır başarılarına yenilerini ekliyor...

AAD Architects insan ruhuna önem veren mimari tasarımlarıyla öne çıkıyor!

AAD Architects Kurucusu Mimar Ayşegül Güner, 11 yılda ürettikleri her projenin merkezine ‘İnsan Ruhu’nu koymayı ilke edindiklerini söyledi. Güner, "Tüm projelerimizi tasarım aşamasında tüm yönleri ile ele alıyor, her detaya büyük önem veriyoruz" dedi...

Depreme en dayanıklı bina için yarışacak üniversiteler belli oldu!

Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışmasının ön kayıt dönemi sona erdi. Yarışmada dereceye giren ilk üç takımın yanı sıra en iyi mimari, en iyi deprem performansı, en iyi sunum ve iletişim becerisi ile yarışma ruhuna sahip takımlar da ödüllendirilecek.

Annelerin Ruhuna Dokunmak semineri Haberi

Annelerin Ruhuna Dokunmak semineri

Sakinlerini, ihtiyaç duyulan her şeye üstün bir kalite ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla kolayca ulaştırmayı amaçlayan ve “iyi yaşam” felsefesiyle fark yaratan Büyükyalı, “Annelerin Ruhuna Dokunmak” konulu sağlık söyleşisi düzenledi.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi uzmanlarından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Özlem Pata ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Gökşen Yüksel Yalçın, hamilelik döneminde ve doğum sonrasında farklı süreçlerin anlatıldığı etkinlik yoğun ilgi gördü. 

Yalnızca büyüklere değil çocuklara da “iyi bir yaşam” sunmayı vaat eden projede, dünya markaları, gurme restoranlar, alışveriş sokakları, fitness merkezi, sinema, tiyatro ve kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapacak salonlar bulunuyor.

İstanbul’un kara, deniz ve raylı sistem tüm yeni ulaşım akslarının kesiştiği noktada bulunan proje Marmaray metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor.  Kennedy Caddesi’ne direkt bağlantılı tek proje olan...