27 / 06 / 2022

antalya havalinanı kapasite artırma işi ihalesi

antalya havalinanı kapasite artırma işi ihalesi

Antalya Havalimanı'nın Kapasite Artırımına Yönelik İlave Yatırımların Yapımı ile İç/Dış Hatlar, Genel Havacılık, CIP Terminalleri ve Mütemmimlerin İşletme Haklarının Kiraya verilmesi işi ihale edilecek.

Antalya Havalimanı ihalesini Fraport-TAV kazandı!

Antalya Havalimanı'nın kapasite artırımı ve 25 yıllığına kiralanması için ihale yapıldı. İhalede en yüksek teklif 7 milyar 250 milyon avro ile TAV Havalimanı'ndan geldi.

Antalya Havalimanı'nın kapasite artırma ve işletme ihalesinin iptali meclise taşındı! 

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Ulaştırma Bakanı Cahit Turhan'ın, ihalenin ne gerekçeyle iptal edildiğini, iptal sürecine kadar kaç firmanın teklif verdiğini ve bu firmaların hangileri olduğunu açıklamasını talep etti... 

Antalya Havalimanı’nın kapasite artırım ihalesi iptal!

Antalya Havalimanı'nın kapasitesinin artırılmasına yönelik ihale iptal edildi. Teminat tutarı 40 milyon euro olarak belirlenen ihalenin iptali Resmi Gazete'de duyuruldu...

Antalya Havalimanı'nda kapasite artırılacak!

Antalya Havalimanı'nın Kapasite Artırımına Yönelik İlave Yatırımların Yapımı ile İç/Dış Hatlar, Genel Havacılık, CIP Terminalleri ve Mütemmimlerin İşletme Haklarının Kiraya verilmesi işi ihale edilecek.

Antalya Stadı açılışı bekliyor!

Antalya stadyumu için tartışmalar devam ediyor. Haber ajansları birbirlerinden farklı bilgiler geçerken, stadyum inşaatının kapasite artırımı nedeniyle uzadığı anlaşıldı.

Trendy Lara Otel Kapasite Artışı projesinin toplantısı 19 Ekim'de!

Antalya İli Aksu İlçesi'nde yer alan Trendy Lara Otel Kapasite Artışı projesinin yapılmasına ilşkin ÇED toplantısı 19 Ekim 2015 günü saat 13:00'da yapılacak.

Antalya Fame Residence Lara ve Spa Hotel projesi halk toplantısı 23 Haziran'da!

Antalya Aksu'daki Ay-Ok Turizm İnşaat Ve Tic. A.Ş. tarafından yapılması planlanan Fame Residence Lara ve Spa Hotel Kapasite Artışı projesi ile ilgili halk toplantısı 23 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşecek.

Antalya'da Akaryakıt Depolama Tesisi halk toplantısı 16 Haziran'da!

AYTEMİZ AKARYAKIT DAĞITIM A.Ş tarafından Antalya'da Akaryakıt Depolama Tesisi ve Kara İletim Hattı Kapasite Artışı için 16 Haziran saat 13:30'da halk toplantısı düzenlenecek.

Antalya Horus Paradise Luxury Resort Otel Kapasite Artışı projesi 7 Mayıs'ta!

Antalya ili Manavgat ilçesi sınırları içerisinde Karadeniz Örme San. Ve Dış Tic. A.Ş. tarafından yapılması planlanan Horus Paradıse Luxury Resort Otel Kapasite Artışı projesi ile ilgili halk toplantısı 7 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenecek.

Manavgat Arıtma Tesisi kapasite artırımı ihalesi gerçekleşti!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Manavgat'ta yapacağı ilk yatırımı açıklandı. Manavgat Arıtma'nın kapasite artırımı konusunda gerçekleşen ihaleyi 32 milyon 850 bin TL bedelle Lidya Yapı kazandı..

Antalya deniz otobüslerinde kış uygulamasına geçildi!

Antalya-Kemer arasında yaz boyunca tam kapasite yolcu taşıyan Büyükşehir Belediyesi Deniz Otobüsleri kış aylarında da seferlerine devam edecek. Turizm sezonunun bitmesi nedeniyle deniz otobüsleri karşılıklı iki sefer yapacak.

Antalya'daki hazine arazilerine alıcı çıkmadı

Maliye Bakanlığı tarafından Antalya'da özel hastane ile alışveriş merkezi ve ticaret merkezi yapmaya uygun Hazine arazilerine alıcı çıkmadı

Emlak gelirinde Antalya 2009 ikincisi oldu

Antalya Defterdarı Hidayet Mat, Antalya'nın emlak gelirinde İstanbul'dan sonra ikinci olduğunu söyledi

antalya havalinanı kapasite artırma işi ihalesi Haberi

antalya havalinanı kapasite artırma işi ihalesi

Antalya Havalimanı'nın Kapasite Artırımına Yönelik İlave Yatırımların Yapımı ile İç/Dış Hatlar, Genel Havacılık, CIP Terminalleri ve Mütemmimlerinin İşletme Haklarının Kiraya verilmesi işi ihale edilecek. İhale  


Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünden:
21.04.2005 Tarih ve 5335 Sayılı Kanunun 33. Maddesi Kapsamında; Antalya Havalimanının Kapasite Artırımına Yönelik İlave Yatırımların Yapımı İle İç/Dış Hatlar, Genel Havacılık, CIP Terminalleri ve Mütemmimlerinin İşletme Haklarının Kiralanmak Suretiyle Verilmesine İlişkin İhale İlanı


1.Söz konusu işe ait ihale, 31/01/2020 günü saat 10.00’da DHMİ Genel Müdürlüğü binasında bulunan 1.Kat Konferans Salonunda İhale Komisyonunca İstekliler ve Kamuoyu huzurunda kapalı zarf içerisinde teklif almak suretiyle Açık Arttırma usulüne göre yapılacaktır.
2.İhaleye katılmak için ihale dosyasının KDV Dahil 100.000.-TL bedel mukabilinde satın alınması ve buna dair makbuzun teklif dosyası...