07 / 07 / 2022

armağan konutları teslimler

armağan konutları teslimler

1,200 metrekare arsa alanına sahip Armağan Evleri teslim tarihi 2013 yılı olarak belirlendi...

Armağan Evleri'nde 179 bin TL'den başlayan fiyatlar!

İstanbul Kurtköy'de inşa edilen Armağan Evleri'nde daire fiyatları 179 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede teslimler 2013 yılının Haziran ayında gerçekleşecek...

Armağan Persian Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Armağan Persian Gayrimenkul Limited Şirketi bugün Fatih'te Saeıd Ebadı tarafından kuruldu.

Ak Armağan Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Ak Armağan Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi Üsküdar’da  50 bin TL sermaye bedeli  ile Yahya Armağan tarafından kuruldu.

Tarsus Cumhuriyet Konutları inşaatında son durum ne?

Tarsus Belediye Başkanı  Dr. Haluk Bozdoğan, inşaatı devam eden Cumhuriyet Konutları'nın hak sahipleriyle bir araya geldi. Bozdoğan konutlarının inşaatı hakkında hak sahiplerine bilgi verdi. 

Konut sektörü için yeni teşvikler gerekli!

Armağan Gayrimenkul’ün sahibi Armağan Ayşakar, Haziran'da satışların artmasıyla canlanan gayrimenkul sektörünün, yeni konut üretimi için teşvik edilmesi gerektiğini belirtti.

Kovid-19 sonrası yeni trend: Müstakil evler!

Armağan Gayrimenkul’ün sahibi Armağan Ayşakar, koronavirüs salgını sonrasında vatandaşların konutta müstakil yaşamı benimseyeceğini, daha çok yeşil alana sahip izole yaşam sağlayan projelerin revaçta olacağını belirtti...

İstanbul'da 100 bin konut dönüşecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "2021 hedefimiz İstanbul’da 100 bin konutu dönüştürmek. Ve en kısa sürede bu konutları bitirip sizlere, vatandaşlarımıza, İstanbul’umuza armağan edeceğiz" dedi...

Fatih Portakal’ın çiftliğinde kaçak yapıya rastlanmadı!

Gazeteci Fatih Portakal'ın eşi Armağan Portakal'ın İzmir Seferihisar'daki çiftliğinde kaçak yapılaşma olduğu yönündeki iddiası üzerine Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan incelemede kaçak yapıya rastlanmadı.

Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi açılışa hazır!

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün'ün çocuklar ve gençlere armağanı olan Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi'nde çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi, çocuklar ve gençlerin kullanımına hazırlandı.

Diriker Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Diriker Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Armağan Ağah Diriker, Suna Taştekin ve Fulya Barut tarafından kuruldu.

Selçuklu Arma Vita’da teslimler Aralık 2020’de!

Konya Selçuklu’da inşa edilen Arma Vita Evleri'nde fiyatlar 324 bin TL ile 430 bin TL aralığında değişiyor. Evlerin anahtar teslimleri ise Aralık 2020’de yapılacak.

Değerli konut vergisinde itiraz dilekçe örneği!

Değerli konut vergisi 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren yürürlüğe girdi. Değeri 5 milyon lirayı aşan konutlar değerli konut vergisine tabi olacak. İşte değerli konut vergisinde itiraz dilekçe örneği...

Konya Meram'da 30 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Konya İli Meram Belediye Başkanlığı, Meram Armağan Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 30 milyon TL bedelle satışa çıkardı.

Birleşmiş Milletler Gençlik Merkezi en geç 2022'de açılacak!

BM Dünya Gençlik Meclisleri Birliği Başkanı Samed Ağırbaş, BM Gençlik Merkezi'nin en geç 2022 yılında açılmasının planlandığını söyleyerek, "Projeyle İstanbul, BM'nin gençlik üssü haline gelecek. Bu proje, Türk gençliğinin dünyaya armağanıdır." diye konuştu.

armağan konutları teslimler Haberi

armağan konutları teslimler

İstanbul Kurtköy'de yükselen Armağan Evleri, 18 daire ve 2 mağazadan oluşuyor. Konutların 97 metrekare 2+1, 110 metrekare 3+1 ve dubleks olarak tasarlandığı Armağan Evleri teslim tarihi Haziran 2013 olarak kararlaştırıldı.


MSY Yapı imzasıyla inşa edilen Armağan Evleri Kurtköy, 3 bin 500 metrekare inşaat alanı üzerinde yer alıyor. Dairelerin 179 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Armağan Evleri teslim tarihi 2013 yılı olarak belirlendi.


Armağan Evleri teslim tarihi ;


Kurtköy Armağan Evleri projesinde daire teslimlerinin 2013 yılının Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor.


(0216) 378 66 99

www.msyyapi.com.tr

Merve...